Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 ile Kalori Miktarlarına Dikkat Edin!

Bu yazı 16 Aralık 2009 tarihinde admin tarafından gönderilmiştir.

Market alışverişlerinde henüz ülkemizde maalesef her gıda için kalori değeri belirtilmemiş olmasına karşılık bazı gıda maddelerinde belirtildiğinden bunların etiketlerine bakılarak Fx15 kullanım döneminde kalori miktarının anlaşılması yoluna gidilmelidir. Kalori değeri düşük gıdalara yönelerek yapılan alış verişin sağlık açısından son derece yaralı olacağı unutulmamalıdır. Bu yapılırken aşağıdaki kalori düzeylerine göre gıda maddelerinin sınıflandırılması, bu alış verişlerin Fx15 kalori bilinci ve anlayışı içinde yapılabilmesinde yararlı olacaktır.

Ayrıca; aşağıdaki noktaların Fx15 ile fazla kilo ve yağlardan korunmada oldukça etkili ve yararlı oldukları dikkate alınmalıdır.

  • Ayaküstü atıştırma olarak nitelendirilen tüketimlerden Fx15 kullandığınız sürece kaçınılmalıdır. Zira bunlar o anki şartlara göre gelişigüzel ve planlanmadan hazırlanmış diyetler olduğumdan çoğu kez de yüksek kalori içerir.
  • Alış verişleri ve de gıda tüketimini çok fazla aç değilken yapmak hem daha az kalorili yemeği ve hem de daha az kalorili alış verişi teşvik edecektir. Alışveriş yaparken Fx15′ in tokluk özelliğinden faydalanın.
  • Kek, bisküvi, cips, patates gibi gıda maddeleri genellikle paketlerinden alınarak yenilir ki bunun alınan miktarı bilmemek gibi bir sakıncası vardır. Bu nedenle tabakta bilinçli olarak, alınan miktarın ayarlaması yapılarak tüketime gidilmesi kalori alımını kontrol altına almada yardımcı olacaktır.
  • Büyük tabaklar yerine daha küçük tabakları ve kepçeleri seçmek.

Gıdaların dolu kaşıklarla değil yarım kaşık dolusu miktarlarda, yavaş olarak, daha doğrusu ağır, ağır sindirerek yenilmesi gerekir. Fx15 ile bu şekilde yemek sindirim sistemini rahatlatır ve daha hızlı zayıflama sağlar. Böylelikle daha erken doyum hissi oluşur.

Etiketlemeler: , , , ,

Fx15 yorumları