Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 ile Kilo Hızı

Bu yazı 29 Ağustos 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Kilolarınızdan kısa süre zarfında kurtulmak için mutlaka fx15 kapsüllerini kullanmalısınız. Fx15 kapsülleri kullanırken beslenme biçiminize dikkat etmelisiniz Mümkün olduğunuz kadar doğru tercihler yapmalısınız. Şişman ve obez biri olmak istemiyorsanız mutlaka fx15 kapsüllerini kullanmalısınız.

Son zamanlarda hızla artan kilolara en etkili çözüm yolu kesinlikle fx15 kapsülleridir. Fx15 kapsülleri diyeti ile kısa süre zarfında kilolarınıza veda edeceksiniz. İstediğiniz kiloya sizlerde kavuşabilirsiniz. Mümkün olduğunuz kadar dikkat etmenizi öneriyoruz. Sağlıklı bir şekilde kilo vermeyi kolaylaştırıcı fx15 ile kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

Tütün şirketi philip morris de dahil olmak üzere dünyanın on büyük şirketlerine reklamcılık, halkla ilişkiler, marka oluşturma gibi hizmetler vererek yılda 6 milvar dolardan fazla kazanan dünya devi WPP’nin şirketi Cohn Wolfe, nihayetinde sadece bir markadır. Halkla ilişkiler endüstrisinin bakış açısıyla, GSK, Cohn Wolfe’ u sosyal anksiyeteyi ciddi bir rahatsızlık olarak konumlaması için özellikle tutmuştu.fx15 ile kilo hızı

Bu sayede paxil’ in hastalığın tedavisinde kullanılması onaylanmadan önce Cohn Wolfe “pazarı hazırlamaya” başlamıştı bile kampanyanın iki belirgin amacı vardı. Birincisi medyada sosyal anksiyetenin, her zaman için ilaçla ilişkilendirilerek yeterince yer almasını sağlamaktı, ikinci ve daha önemli hedef ise, paxil satışlarının, prozac’ tan sonra dünyada en çok satan ikinci antidepresan olan zoloft’u geçmesiydi. Kabaca bir ifadeyle, amacı bir ilacın satışlarını artırmak olan kampanya, toplumu yeni bir hastalık hakkında eğitecekti.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları