Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 ile Kilo Kaybetmek, Hayatı Kazanmak

Bu yazı 16 Mart 2010 tarihinde admin tarafından gönderilmiştir.

Fx15 ile Miami Diyeti düşük karbonhidratlı veya düşük yağlı bir bir diyet programı değildir. Miami Diyeti, size doğru karbonhidrat ve yağlara iyi olanlara güvenmeyi öğreterek, karbonhidrat ve yağ derdi olmadan mutlu bir hayat sürmenizi sağlar. Bu diyeti uygulamanız sonucunda 2 hafta içinde 4-6 kilo vererek yeniden sağlıklı bir insan hâline gelebilirsiniz.

Diyeti ne şekilde mi uygulayacaksınız? Et, tavuk, hindi ve balığı normal porsiyonlarda yiyeceksiniz. Bu çok dengeli ve Fx15 zayıflama dönemine iyi katkısı olacak bir harekettir. Birçok sebzeyi yemeye devam edeceksiniz. Yumurta, peynir ve fındıktan geri kalmayacaksınız.

Halis zeytinyağı ve sosuyla birlikte salata yiyeceksiniz. Dengeli biçimde günde üç öğün, açlığınızı giderecek miktarda yemek yiyeceksiniz. Sürekli daha fazla yemeğe ihtiyacınız olduğu duygusunu hissederek yaşamak, diyet programını mahveden etkenlerin başında gelir. Mantık çerçevesi içinde hazırlanmış hiçbir yemek planı, kişinin hayatına sürekli kendisini rahatsız hissederek devam etmesini gerektirecek şekilde tasarlanamaz.

Uygulayacağınız bu diyet programında, ihtiyaç duysanız da duymasanız da, sabah ve öğleden sonraki ara öğünlerde mutlaka bir şeyler atıştırmanız istenmektedir. Fx etkisi bu şekilde desteklenebilir. Akşam yemeğinden sonra da tatlınız ihmal edilmemiştir.
Diyet sırasında elbette su içeceksiniz ve isterseniz kahve veya çay da içebileceksiniz.

Etiketlemeler: , , , ,

Fx15 yorumları