Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 ile Kışkırtan Yiyeceklere Hayır Diyin

Bu yazı 27 Mart 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Mutfağınızdaki yiyecek kışkırtmalarına engel olmak için şu önerileri uygulayın:

  • Sizi kışkırtacak şeylerden kurtulun. Mutfağınızdaki tüm dolapları açın ve olası ise diyetinize engel olacak ve programınızda yer almayan tüm yiyecekleri ya birine verin ya da atın. Yiyecek atmaktan endişelenmeyin. Bir şekilde ziyan olacak ya çöpe gidecek ya da vücudunuza. Bir başka seçenek de bu yiyecekleri dolabınızın en üst raflarına yerleştirmeniz. Aynı şeyi buzdolabınız ve buzluğunuz için de yapın.
  • Tabakçanağınızı yeniden yerleştirin. Bazı kişiler büyük tabak ve kâse kullandıklarında daha fazla yeme eğilimindedir. Illinois Üniversitesi Urbana Champaign Vakfı’nın yaptığı bir araştırma çerçevesinde verilen bir partide büyük kâse ve çorba kaşığı kullananlar, küçük tabak ve tatlı kaşığı kullananlara göre çok daha fazla dondurma yemişlerdir. Bu bilginin size yararı dokunacağına inanıyorsanız küçük tabaklarınızı rafların önüne yerleştirin, böylece onlara çok daha rahat ulaşırsınız.

Diğerlerini de düşünün. Mutfağı evin diğer bireyleriyle paylaşıyorsanız, kışkırtıcı yiyecekleri gözünüzün önünden kaldırmak için onların desteğine gereksiniminiz var. Her ne kadar evdeki herkesin ıvır zıvır yiyeceklerden kurtulmasının sağlık ve Fx15 ile diyet açısından büyük yararı varsa da buna zorlamak gerçekçi değildir. Fakat siz Fx15 form  hapı ile diyet yaparken bunlara dikkat etmelisiniz.Bu hususları göz önünde bulundurarak Fx15 ile daha hızlı bir zayıflama süreci geçireceksiniz.İşte yapabileceğiniz bazı şeyler:

  • Evdeki herkese, bundan sonra daha sağlıklı yiyecekler yiyeceğinizi söyleyin. İstemiyorsanız diyet yaptığınızı açıklamak zorunda değilsiniz.
  • Diğer yetişkinlerden yardım isteyin. Onların da değişmesi için ısrar etmek yerine, isteğinizi şöyle belirtebilirsiniz: “Bana yaparak yardımcı olabilir misin?”
  • Çocuklarınıza yapmayı niyetlendiğiniz değişimi bildirin. Onlardan izin almayın. Mutfağa neyin gireceğine onlar değil, siz karar vermelisiniz.
  • Yapmak istediğiniz değişikliklere karşı gelen kişiler varsa, diğer çözümlere de açık olduğunuzu belirtin. Bir açmaza sürüklenecek olursanız yeni öneriler için diyet danışmanınızla görüşün.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları