Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 ile Mükemmellik

Bu yazı 21 Mart 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Diyet yada spor yapam bir çok kişi mükemmel olmaya çalışıyor. Unutmayınız ki kimse mükemmel değildir. Ancak mükemmeliğe yaklaşmak fx15 kapsülleri ile mümkündür. Öncelikle fx15 yosun hapı alarak kullanmaya başlamalısınız. Düzgün bir biçimde fx15 kapsüllerini kullandıktan sonra zayıflamanız garantidir.

Fx15 zayıflama kapsülleri ile siyah kıyafetlerden kurtulun ve özgüninizi artırın. Peki ruh açısından bu kadar yıkıcı olan bir konuda neden ısrarcı oluruz? Genel olarak değişimden korktuğumuz ve kabileden gelen unutkanlığımız başka bir yol daha olduğunu anımsamamızı engellediği için. Ama yine de, neyse ki, hiçbir şey durağan kalmaz ve gereksiz bir inancı ne kadar çabuk bırakır ve kendimize yeni bir kimlik fikrinden heyecan duyma iznini verirsek, o kadar kısa sürede içsel huzur ve tatmin duygusunu tecrübe ederiz.

Değişme cMükemmel zayıflamaesareti boğaz çakrası değişim ve dönüşüm merkezidir. Fiziksel olarak ifade etmek gerekirse bu alanda yer alan tiroid bezi tiroksin hormonu üretmektedir. Aynı hormon iribaş durumdaki kurbağalarda da bulunmaktadır ve küçük balıkları kurbağa şekline getiren dönüşümde katalizör görevi yapar.

Eğer bu hormon ortadan kaldırılacak olursa iribaş kurbağa olmak yerine sadece daha büyük bir hale gelmekte ve neyin ters gittiğini anlayamamaktadır! Fakat ilave tiroksin hormonu verildiği durumda ise larva çok kısa bir sürede kurbağaya dönüşmekte ve henüz yeterince olgunlaşmamış olduğu için hiçbir şekilde yaşamını sürdürememektedir.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları