Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 ile Ne Kadarı Yeterli?

Bu yazı 05 Ocak 2010 tarihinde admin tarafından gönderilmiştir.

pH Mucizesi programının egzersizleri hakkında sormanız gereken önemli sorulardan biri: Fx15 zayıflama hapı işinizi çok kolaylaştıracak. Fx15 ile ne kadarı çok fazla olur? Bu programın herkeste işe yaramasının sebeplerinden biri, herkesin Fx15 ile uygulayabileceği bir program olmasıdır. Buna egzersiz unsuru da dahildir. Her seviyeden herhangi bir insan bu programı uygulayabilir ve hemen faydalarını görmeye başlayabilir. Ve günde sadece on beş dakika yeterli olduğu için herkesin günlük programında yerini alabilir. Sizin bile! Vücudunuzu alkalize etmek yerine asitleştirmeye yarayan egzersizleri yapmanıza gerek yok.

Eğer her gün egzersiz yapmazsanız, asitler dokularınızda birikir ve kilo alırsınız!

Tramboline eşdeğer bir egzersiz için, Fx15 yanında engebeli bir arazide 30-45 dakika arası yürüyüş veya hafif koşu öneriyorum. Hangi egzersizi yaparsanız yapın, sağlıklı ve kolay bir şekilde aerobik olduğundan emin olun. 10-15 dakika içinde terleme noktasına ulaşmış olmanız gerekmektedir. Trambolin ile, antrenmanın aerobik kısmının ortalarında terlemiş olmalısınız. Egzersizden tam olarak faydalanmak için terlemek zorundasınız.
Bütün bu zaman dilimleri, her gün tükettiğiniz uygun yiyecek miktarı alımına (kaloriler/elektronlar) bağlıdır.

Eğer gerekenden daha fazla yiyorsanız, fazlalıkların vücudunuzun yağ depolarında toplanmasını önlemek için daha uzun süreli egzersize ihtiyacınız vardır. Uzmanlar, ne kadar egzersizin ideal olduğu konusunda açıklamalar yaparken Amerikalıların yerleşmiş yemek alışkanlıklarını hesaba katıp katmama konusunda uzlaşmaya varamıyor. Eğer pH Mucizesi programını Fx15 ile uyguluyorsanız, vücudunuzun gerekli yakıtı elde ettiğini -ne daha az ne daha fazla- biliyorum, bu nedenle antrenmanınızı uygun bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Etiketlemeler: , ,

Fx15 yorumları