Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 ile Sağlık

Bu yazı 21 Kasım 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Fx15 zayıflama hapları sayesinde kilo verimi daha kolay sağlanacaktır. Form bir vücuda gelmek diyet yaparak imkansız olsa da fx15 kapsülü ile çok kolaydır. İçinizdeki yağları eriterek kilo vermeye yardımcı olacaktır. İdeal kiloya kısa sürede gelebilmek için sadece diyet yapmak yetersiz olduğunu fx15 kapsüllerini kullandıktan sonra anlayacaksınız.

Ancak bilimsel literatürde herhangi bir işarete (gelişme koordinasyonu bozukluğu olan çocuklar üzerinde Oxford’dan bir araştırmacının ötesinde) rastlanmıyordu. Durham Konseyi basın açıklamaları, olumlu deneylerden büyük bir hevesle söz ediyordu.

Basında, olumlu sonuçlar konusunda coşkuyla konuşan (balık yağının çocukların cilt ve diğer sorunlarını nasıl çözdüğünü anlatan) Madeleine Portvvood röportajları vardı. Ama yayınlanmış bir araştırmaya rastlanmıyordu. Durham ile temasa geçtim. Bana Madeleine Portvvood’u bağladılar.

Saçma sapan diyetler ile kendinizi açlığa mahkum etmeyin çünkü fx15 hapları ile aç kalmadan kilo vereceksiniz.  Fx15 yosun hapı sayesinde inanılmaz derecede değişime uğrayacaksınız.

Bu muazzam ve uzun süren operasyonun arkasındaki bilimsel beyin televizyonlarda sık sık balık yağı hakkında konuşuyor, sıradan izleyiciye ‘limbik’ gibi uygun olmayan teknik terimleri kullanıyor. ‘Sanki çok karmaşık gibi,’ diyor TVsunucuları, ‘ama bilim diyor ki … Portvvood belli ki anne babalara ve gazetecilere konuşma konusunda çok istekli.

Ama benim telefonlarıma geri dönmedi. Basın ofisinin emaillerime yanıt vermesi bir haftayı buldu. Uyguladıkları ya da uygulamakta oldukları ve diyet araştırmaların ayrıntılarını sormuştum. Yanıtlar medyada yer aldığı gibi görünmüyordu. En azından bir araştırma eksik gibiydi. Yaptıkları araştırmanın yöntemsel ayrıntılarını, tamamlanan kısımların sonuçlarını sordum. Bunları öğrenemeyeceğim bana söylendi.

Etiketlemeler:

Fx15 yorumları