Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 ile Su Gereksinimi

Bu yazı 29 Haziran 2010 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Hiçbir şey vücudun gereksinimini Fx15 ile su gibi karşılayamaz. Diğer içeceklerde de su olduğu doğrudur, ama vücutta suyun işlevini yapamazlar. Taze meyve sularındaki vitaminler vücut için gereklidir. Ancak bunların fazla tüketilmesi (özellikle portakal ve greyfurt suyunun) zararlı olabilir.

Önce bağırsaklarda, sonra vücutta asit miktarını arttırabilirler. Yüksek potasyum içerikleri histamin aktivitesi-nin önemli ölçüde hızlanmasına neden olabilir. Bu, vücudu aşırı stres altına sokar ve su dağıtım sistemleri çalışmaya başlar. Fx15 içeriğindeki Lotus yaprağı ekstresi ile stresten uzaka kalabileceğiniz gibi aynı zamanda Fx15 zayıflama tableti ile kilo vermenin de önünü açmış olacaksınız.

Bir çocuğun büyümesi, strese ve ona bağlı gereksinimlere uyum sağlama sürecidir. Vücut, stres sonucunda büyür ve histamin aktivitesi bu sürecin başlıca parçasıdır.

Bağırsakların katı besinleri yıkmak için çok fazla suya gereksinimi vardır. Katı besinlerin gerekli öğelerinin çıkarılması için, eriyebilir öğelerinin sulandırılması gerekir. Eritilenlerin hepsi kan dolaşımına geçer ve işlem görmesi için karaciğere taşınır. Daha fazla yakılamayan atıklar bağırsağın çeşitli bölümlerinden geçtikten sonra atılmak üzere sıkıştırılır.
Bağırsaklardaki atık, vücuttaki kullanılabilir serbest su miktarına bağlı olarak, besinleri sulandırmak için kullanılan suyun bir bölümünü beraberinde götürür.

Bu su, atığın kalın bağırsaktan kolay geçişini sağlar. İnce bağırsağın son parçalarıyla kalın bağırsağın büyük bir kısmı su düzenleyicilerinden aldıkları emirle vücudun başka yerlerinde kullanılmak üzere olabildiğinde fazla suyu atıktan geri emer. Vücudun su gereksinimi ne kadar çok olursa, bağırsaklardaki kullanılabilen suyun o kadar fazlası geri emilir ve kalın bağırsak mukozasının atığın içerdiği suyu geri emebilmesi için atık iyice sıkıştırılır.

Etiketlemeler: , ,

Fx15 yorumları