Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 ile Yalnızca Düşük Kalorili İçecekler Tüketin

Bu yazı 05 Nisan 2010 tarihinde admin tarafından gönderilmiştir.

Temel olarak zayıflama periyodunda Fx15 kullananlar içecek tüketirken bir çok zararlısından uzak durmak zorundadırlar. Çünkü bu tip içecekler Fx etkisine büyük darbeler vurabilir.

Bu özellikle gazlı içecekler için geçerlidir çünkü gazlı içecekler şeker içeriği açısından yüksek değerlere sahip olduklarından Fx15 zayıflama hapı ile çakışırlar. Etkisini düşürürler. İçecek ambalajının üzerinde düşük-kalori (ve hatta düşük-şeker) ibaresi varsa bunu diyetinize dahil edebilirsiniz. Ancak düşük kalorili içeceklerde bile dikkatli olmalısınız çünkü onlar bir miktar kafein içermektedir. Günlük olarak ürün ile çok fazla kafein tüketmek sağlıklı değildir.

Alkol bu diyetin dışında tutulmamıştır (kalabalıklardan şerefe sesleri geldiğini duyar gibiyim!) Ancak dikkat etmeniz gereken şey alkolün türüdür. Örnek olarak, bir büyük birada 30 gram karbonhidrat bulunmaktadır. Oysa 120 mi kırmızı şarapta ise yalnızca 1 gram karbonhidrat bulunur! Bunun nedeni biranın çok miktarda maltoz şekeri içermesidir, oysa şarapların çok daha az şeker ihtiva etmektedir. Fx15 zayıflama konusunda çok hassastır. Alkolün çok fazla kalori taşıdığı bilindiği için bu size tuhaf gelebilir, ancak düşük-Gl diyetinde kaloriler en önemli şey değildir. Düşük Gl seviyesinde kalın ve böylece siz insülin salgılamazsınız ve böylece kilo kaybedersiniz.

Fx15 yorumları