Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 ile Zayıflama Kuralı

Bu yazı 01 Haziran 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Fx15 yosun kapsüllerini kullanarak zayıflamayı başarabilirsiniz. İstediğiniz sonucu fx15 yosun kapsülleri ile almak mümkündür. Son zamanlarda hızla yayılan fazla kilolara karşı saçma sapan diyetler uygulanmaktadır. Bu diyetlerin sağlık açısından zararlı olabileceğini belirtmek isteriz.

Çoğu kez dergilerden, gazetelerden, ve internetten bu tür uygulamalar denenmektedir. Ancak bu uygulamalar sağlık açısından hiç yararlı değildir. Bunu belirtmek isteriz. Bir kere doşalar aç olup olmadığınızı belirler. Sonra havuç ya da kerevizden değil de dondurmadan hoşlandığınızı belirler ve büyük bir ölçüde de kalorilerin yağ yapıp yapmadığını belirler. Vata tipi kimseler kalorileri daha çok enerjiye dönüştürür ve bu nedenle dondurmadan az kilo alırlar.

Sağlıklı bir şekilde kilo vermeye destek fx15 kapsüllerini güvenle kullanabilirsiniz. Fx15 yosun kapsüllerini kullanarak sağlıklı bir fiziğe ulaşabilirsiniz. Halbuki kapha tipleri kalorinin büyük bir yüzdesini yağa dönüştürürler. Doşaların girimi olmadan o dondurma, değil hücrelerinizfx15 ile zayıflamae, ağzınıza bile varamazdı. Yani çikolatalı dondurmadaki kaloriler o yiyeceğe ne olduğu üzerinde kısmi bir rol oynar. Beslenmenizin gerçek yöneticisi, kalorilerden daha derin bir düzeyde işlev gören kendi iç zekanızdır.

Aynı durum yaşamınızın diğer kısımları için de geçerlidir. Akciğer kanserinin nedeni sigara değil, zaman içinde doşalarındaki alışkanlıkların güdülendirmesi sonucu o sigarayı içen kimsedir.

Gerçek anlamla nikotinin özlemini çeken siz değil, sinir sisteminin denetleyicisi rolündeki vatanız’ dır. Ama sigarayı bırakma karan alındığında, doşalannızın ötesindeki seçim özgürlüğünü kullanarak bu karan alan sizsiniz.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları