Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 ile Zayıflamanın Kolaylıkları

Bu yazı 23 Temmuz 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

İstediğiniz verimi alabilmek için fx15 kapsüllerinin desteğini almalısınız. Fx15 kapsülleri ile kısa zamanda formunuza kavuşabilirsiniz.  Şunu unutmayınız ki her şişman olduğuna inan her kilolu olduğuna inan kişiler şişman yada kilolu değildir. 5 kilo dahi kilo fazlası olduğu halde kendiniz dünyanın en şişmanı olarak görebilir.

Bazen ne kafar zayıf olursa olsun yinede kilo verme ihtiyacı duyar. Kilolardan kurtulmak içib mutlaka fx15 kapsülleri tercih edilmelidir. İstediğiniz verimi fx15 kapsülleri ile alabilirsiniz. Fx15 zayıflama haplarının desteğini alarak fazlalklardan kurtulmak mümnkündür. Zayıflama yardımcı  fx15 kapsülü ile zayıflayanlar hallerinden gayet memunlar. Sizlerde fx15 ile zayıflamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Son zamanlarda Coca Cola’ nın obeziteye karşı mücadele kararını açıklayan uluslararası kampanyasını gördüğümde utanmaktan ve şunu düşünmekten kendimi alamadım: Bu, merhameti alaya alan bir hastanedir.

Anlaşmaya göre rfx15 ile zayıflama kolaylıklarıeklam 12 yaşından küçükleri hedef almıyordu. Satış yeni hiçbir şey yoktu. Olay her zaman aynıydı. Çünkü şirket “ahlaki” davranıyordu. Çünkü çok da akıllıydı. O, bu yaş grubundakilerinin dikkatlerini esir almak için internet sitesi NRJ ile ülkelerin tümünde “Star Academy” adı altında sergilenen bir sunum yaparak fransız futbol takımına sponsor olmayı tercih etti.

Fransa’da gençlerin tercih ettikleri marka olarak Coca Cola’ nın zaten onların evrenlerinin vazgeçilemez bir simgesi olmayı başarması nedeniyle onlara doğrudan doğruya hitap etmeye gerek duymadı. Nereye gittiğinizi bilmiyorsanız, o yere asla varamazsınız.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları