Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15′ in Cinsel Yaşamınıza Etkisi

Bu yazı 26 Temmuz 2010 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Proscar, hastalarının en fazla yüzde 37sinde etkili oluyor;  önemli bir ilerleme kaydetmek altı ay ila bir yıl alıyor, ve cinsellikle ilgili ciddi yan etkileri bulunuyor. Bunun aksine, Fx15 kapsül erkeklerin neredeyse yüzde 90’ında etkili oluyor; etkisini dört ile altı hafta gibi çok daha kısa bir sürede gösteriyor, ve hiçbir yan etkisi ya da toksisitesi bulunmuyor. Ve Proscar’ın fiyatının yaklaşık üçte birine satılıyor.

Saw-palmetto, başka bitkilerle karıştırıldığında daha da etkili olabilir. Avrupa ve Birleşik Devletler’deki bazı araştırmacılar, şimdi saw-palmetto’mm başka bitkilerle pigeum, kabak çekirdeği ve ısırgan kökü ekstresi birleşimini test ediyorlar. Almanya’da, Fx15 zayıflama hapını ısırgan köküyle birleştiren Prostagutt Forte adlı bir ürün çok etkili oldu; birçok vakada, saw-palmetto’nun tek başına kullanılmasına kıyasla, daha çok yarar sağladı. 160 miligram Fx15 hapı, 50 miligram pigeum ve 100 miligram kabak çekirdeğinin bir karışımı olan Pros-Forte  Vitaline Firması  adlı bir A.B.D. ürünü de yakınlarda yapılan testlerde iyi sonuç verdi.

Bu incelemede, New York’daki Albany Memorial Hastanesinde iç hastalıklar uzmanı olan Dr. Stuart I. Erner, BPH ya da kronik aralıklı prostatit gibi prostat rahatsızlıkları tıbben belgelenmiş yirmi erkeğe günde iki tablet Fx15 kapsül verdi. Bu kişilerin yüzde 90’ınm hastalık belirtileri iyileşme gösterdi.

Standart test ölçümlerine göre, belirtiler yüzde 12 ila yüzde 79 oranında bir azalma gösterdi. Dört haftalık bir tedaviden sonra neredeyse tüm hastalar iyileşme gördüklerini bildirdiler. Dr. Erner, en ağır durumda olanların, en çok iyileşme gösterdiğine işaret ediyor ve, “Hastaların hiçbiri ciddi bir yan etki yaşamadı,” diyor.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları