Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15′ in Diyete Katkısı

Bu yazı 18 Aralık 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Kilo verme sırasında yararlı fx15 kapsül’ e rağmen, aynı anda varolan Eksen II tanılarına sahip bulimiklerde fx15 ile desteklenen terapiyi psikodinamik terapi ile bütünleşlirmeyi oldukça zorlayıcı bulmuşumdur. Bunun bir nedeni hastaların bu problemleri farklı şekillerde deneyimlemeleridir; bu problemlerin varlığı ve sonuçlan ile ilgili farkındalık seviyeleri belirgin ölçüde farklılık gösterebilir. Bu tip durumlarda fx15 form kapsül kullanımı uygundur.

Bulimiya için fx15 ile desteklenen terapi, hastanın en azından açıkça kabul ettiği ve çözümlemek istediği bir probleme odaklanır. Günümüz şartlarına uygun modern diyet için fx15 kapsül kullanmak uygun bir tercihtir.

Terapist ile hastanın başlangıçta çözümü farklı kurguladıkları doğru olsa da (örneğin hasta daha fazla “kendini kontrol etmesinin” gerekliFx15 in diyete katkısı olduğunu düşünebilirken terapist problemi daha çok tıkınma açlık döngüsünü sona erdirmek olarak kurgulayabilir) problemin ne olduğu ile ilgili pek az anlaşmazlık vardır.

Buna karşın, ciddi kişilerarası problemleri olan hasta çoğunlukla bunları açık olarak göremez. Örneğin, narsistik kişilik bozukluğu olan bir hasta, bir partneri tarafından reddedilmekten dolayı öfkeli bir şekilde gelebilir ama kendisinin ilişkiye yatırım yapması, empati eksikliği veya diğerine yönelik sert eleştirelliğinin zorluğa katkısı olduğunu göremez.

Özellikle bulimiya için tedaviyi talep eden ama açıkça ciddi kişilerarası problemleri olan hasta, bu ikinci grup zorluklara hitap etmekte zorlanabilir, ki bu da talep edilen semptom odaklı tedaviyi engelleyebilir.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları