Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 Kapsülleri ile Eğlenerek Zayıfla

Bu yazı 18 Haziran 2010 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Fx15 zayıflama kapsülleri ile diyetten vazgeçiyoruz ve kuduz hayvanlar gibi eğleniyoruz.  Yağlı diyetlerde leptin seviyesi düşüktür. Ama düşük yağlı, bitki merkezli diyetler leptin seviyesini yükseltir ve her leptin molekülünün etkin olarak çalışmasını sağlar. O yüzden kendinize bu konuda yardım edin. Sağlıklı besinler tüketmek iştahınızın kapanmasına ve metabolizmanıza yardımcı olacaktır.

Fakat PMS aldığımızda her şey değişir. Ne zaman ağlayacağımız, kimi öldüreceğimiz veya ne yiyeceğimiz belli olmaz. Bu dalgalanmaların ve iştahın en büyük suçlularından biri de östrojendir. Her ay vücutlarımız hamilelik karinesi üzerinden fazladan östrojen üretir. Hamile kalmadığımızda östrojen seviyesi fırlar, şişkinlik başlar, daha hassas ve iştahlı hale geliriz. Bu iğrenç duygulardan uzak durmanın yolu östrojen seviyesini tüm ay boyunca dengede tutmaktır.

Diğer her şey gibi bunun da yolu beslenmeden geçer. Yağlı besinler östrojen seviyesini yükseltirken, lifli besinler östrojen seviyesinin azaltılmasına yardımcı olur. ‘Kadın Doğum ve Jinekoloji Dergisi’ beslenme alışkanlığının regl semptomlarına etkisi üzerine bir çalışma yayınlamıştır.

Fx15 ile beslenme de hayvansal yağlara yer vermeyen kadınların şişme ve iştah gibi semptomlarda ciddi bir düşüş kaydettiği yazılmıştı. Keza regl krampları da 4 günlük süreden iki buçuk günlük bir süreye düşmüştü. Daha az kramp, daha az iştah, daha az şişme! Sadece bunlar bile hayvansal besinlerden uzak durmak için yeterli değil mi?

Hatta ciddi bir PMS iştahınız varsa, ‘Zarif Çıtır’ rejiminin sizin için iyi bir tarafı var. Bu rejim dahilinde yaramaz çocuk tadında kendinizi kötü hissettirmeyecek birçok unsur var.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları