Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 Kapsülleri ve Etkisi

Bu yazı 07 Eylül 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Zayıflama kapsülü fx15 ile düzgün bir fiziğe gelebilirsiniz. Zorluk çekmeden kusursuz görünmek istiyorsanız mutlaka fx15 kapsüllerini denemelisiniz. Fx15 yosun hapı hem sağlıklı hemde etkilidir. Hiç bir şekilde kilolarınızdan kurtulamayacağınız diye düşünmeyin. Çünkü fx15 ile kolaylıkla kurtulabileceğinizi belirtelim.

Kilo verme oldukça zor olarak bilinir. Ancak doğru deneyimler uygulanırsa kesinlikle çok kolaydır. Hiç bir şekilde yan etkisi yoktur. Sonuçta dünyanın en saygın denetleme kurullarından birinde meşruluk krizi yaşanıyordu. Zayıflama hapı fx15 kullanmaya başlamak zayıflamanızı garanti haline getirir. Garanti kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız mutlaka fx15 kapsülleri kullanılmalıdır.

 2000 yılında iritabl bağırsak sendromu ilacı lotronex’ le ilgili bilimsel verileri inceleyen fda dışındaki araştırmacılar, paul stolley ile benzer sonuçlara vardılar. Bağımsız tüketici örgütü public citizen (kamu vatandaşı) topluluğundan doktorlar fda’daki kurum içi bilimsel çalışmaların asıllarına ulaşmak için bilgi edinme özgürlüğü kanunlarını kullandılar.

Bu çalışmalar the lancet dergisinde çizilen toz pembe resim ile çelişmekteydi ve public citizen örgütü makalenin ilacın faydalarını abarttığını iddia etti. Ayrıca bu etkileyici makalenin altı yazarından beşinin, makalede de açıklandığı gibi, ilaç şirketi çalışanları olduğunu belirttiler.fx15 kapsülleri ve etkisi

Örgüt, kurum içi fda belgeleri incelemelerine dayanarak ilacın belirti tedavisinde bir plasebodan ya da sahte ilaçtan çok az daha etkili olduğu sonucuna vardı. Ancak bazı insanlarda korkunç yan etkiler ortaya çıkıyordu. Stolley gibi, bu örgüt de fda’ ya ilacı derhal piyasadan kaldırması için baskı yaptı.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları