Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 Kapsülleri ve Kilo Verme

Bu yazı 24 Ağustos 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Fx15 kapsüllerinin desteğini alarak kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Fx15 kapsüllerini kullanan bir çok kişi sağlıklı bir şekilde fazlalıklarından kurtuldu. Sizlerde kilo vermek ve düzgün fiziğe kavuşmak istiyorsanız mutlaka fx15 form haplarını denemelisiniz. İdeal kilo ölçülerine fx15 ile gelebilirsiniz.

Fx15 kapsülleri ile siyah kıyafetlerden kurtulun ve ve kısa zamanda forma girmeyi başarın. Bu bağlantıların kılavuzların belirli bir şekilde yazılmasına neden olduğu konusunda bir önerme yok. Bu bir algılama sorunu. Üstüne üstlük, furberg’e göre yüksek tansiyon konusundaki müzakerelerin tümü “hipertansiyon mafyası” olarak tanımladığı fikir babalarının daha küçük sayıları ideal tansiyon rakamı olarak göstermesinden etkileniyor.

Söylediğine göre asıl tehlike tavsiyelerin bilime dayanmak yerine, en sonunda fikir ve inançlara dayanır hale gelebileceğini biliyoruz. Yüksek tansiyon tanımındaki anlaşmazlık bu İsveç kökenli Amerikalı için yeni bir konu değil. 1990′ ların ortasında Furberg bu kılavuzların altıncı versiyonunu yazacak olan panele davet edilmişti.fx15 kapsülleri ve kilo verme

O ve bir avuç araştırmacı federal devlete bağlı ulusal sağlık enstitüleri‘ ne, panele katılan herkesin ilaç şirketleri ile olan finansal bağlarını koparmaları gerektiğini söylediklerinde, bu talepleri karşılanmadı. Çalışma arkadaşları ile beraber paneli boykot ettiler. Furberg’ in bu kadar kararlı ve keskin bir tutuma sahip olması süreçte bir etki bırakmış olacak ki bir sonraki klinik uygulama kılavuzu uzun bir ifşaat listesi ile birlikte yayınlandı.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları