Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 Kapsülü ile Doğal Bitki Özleri

Bu yazı 07 Eylül 2010 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Fx15 etkileri birinci durumda, yanlış zayıflayan kişi Vata’sını dengeye getirici tarzda beslenmezse, vücutta çeşitli ağrılar, hazımsızlık, gaz, mide ağrıları, baş ağrıları, sinirlilik ve uykusuzluk, ciltte kuruma, âdet düzensizlikleri, kemiklerde zayıflama, çarpıntı, tansiyon, şeker düşüklüğü gibi pek çok dengesizlik ortaya çıkacak ve zayıflama uğruna, kişi sağlığını tehlikeye atmış olacaktır.

Fx15 diyet hapı ikinci durumda, kişi Vata’sını dengeye getirmek için kan şekerini çok çabuk yükselten, tadı, şekerleme veya hamur işi gibi, dengeden çıkan Vata’yı tatmin etmek için ağır ve yağlı gıdalara yönelecektir. Diyeti bıraktıktan sonra, bozulan Vata’yı tekrar dengeye getirmiş, ancak yanlış bir şekilde verdiği kiloları tekrar fazlasıyla alınış olacaktır.

Herhangi bir ani değişiklik Vata’yı artıracağından süratli kilo vermek Vata’aı için çok yanlıştır dengeyi bozar, hastalanabilirler, mutlaka yavaş yavaş zayıflatılmahdırlar. Pitta şişmanlığı: Pitta’lar çok önemli bir dengesizlik olmadığı sürece aşırı kilo alıp vermezler. Onların kilo alışverişleri daha ılımlı sınırlar içindedir ve genellikle metabolizmalarmdaki yavaşlamaya bağlıdır.

Fx15 kullanımı tabii ki, hangi dosha tipinde olursa olsun, eğer ortada ciddî bir kilo fazlalığı veya azlığı söz konusuysa, bir Ayurveda hekimi gözetiminde zayıflamak çok daha idealdir. Ayurvedik zayıflamayla ayda maksimum 5-8 kg vermek uygundur. Ancak aşırı derecede tansiyon, çok yüksek kolestrol gibi özel durumlar halinde daha hızlı kilo verilebilir. Kitapta bahsedilmiş olan Ayurvedik Rasayana’lardan bazıları vücudun sağlıklı bir şekilde zayıflamasına yardımcı olmak, yağları eritmek ve toksinleri temizlemek açısından çok yararlıdır.

Etiketlemeler: , , ,

Bir Yorum bu yazıda: “Fx15 Kapsülü ile Doğal Bitki Özleri”

  1. cennet bereketli

    2007 yılında kullanmıştım ürünü ve 2 ayda 10 kilo vermiştim..başlangıçta canım hiç bişey yemek istememesine rağmen çok enerjik oluyordum…sonra yemekten hiç kısmamaya başladım ama yediğim 10 dk vücuttan atılıyordu zaten.yani çok rahat bi şekilde kilo vermiştim

Fx15 yorumları