Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 Kullananlar ve Fx15 Yorumları

Bu yazı 31 Mart 2010 tarihinde admin tarafından gönderilmiştir.

Çoğumuz, Omega-6′ yla kıyaslandığında çok az miktarda Omega-3 alıyoruz. Aslında her ikisinin de Fx15 zayıflama süresince destek olarak alınması gerekiyor. Fx15 kullananlar bunu bilmeli. Bu, Omega-3’ü daha fazla tüketmemiz anlamına geliyor. Şunu iyi bilmelisiniz ki, en iyi Omega-3 kaynakları somon, sardalye, uskumru, ringa ve ton balığı gibi yağlı balıklarla morina yağıdır (tablet şeklinde tüketilir). Balıkta bulunan Omega-3 asitleri, vücutta çabucak kullanılan EPA ve DHA’dır. Bitkilerdekiyse alfa linoleik asittir (ALA) ve vücudun kullanması için önce DHA ve EPA’ya dönüşmesi gerekir.

Bitkiler âleminden keten tohumu, %58’lik sağlık dostu Omega-3 yağ asidi (ALA) oranıyla, en zengin Omega-3 kaynağıdır. Kanolanın ve soyanın toplam yağının %7’si, cevizin %5’i Omega-3 ALA; kabak çekirdeğinin %15’e kadarı Omega-3 yağ asidi içerir. Fx etkisi için büyük bir katkı anlamına gelir.

Omega-3, alyuvar hücre pigmenti (hemoglobin) oluşumuyla normal hücre büyümesi ve bölünmesi için gerekli olduğu gibi, yaraların normal şekilde iyileşmesi için de gereklidir. Bu yağ asitleri aynı zamanda, protein metabolizması, minerallerin vücutta taşınması, metabolize edilmesi, bu sayede kemiklerin güçlenmesinde önemli rol oynar.

Optimum düzeyde Omega-3 tüketimi kalp için çok yararlıdır. Omega-3 ve Omega-6, vücutta kolesterol dönüşümü için gereklidir. HHS gıdanın bu mucize ürünü Fx15 hapı için sizde bu tavsiyelerimizi uygulayın. Fx15 yorumları da hep böyle belirteçlerle doludur. Yanı sıra, Omega-3, kandaki trigliseridi %65 oranında azaltır. Üstelik ilaçlardan daha yüksek oranda ve yan etkisi olmadan… Kalp aritmini önleyerek ani kalp krizi sonucu ölüm riskini azaltır. Aynı zamanda kanı hafifçe seyrelterek plateletlerin yapışkanlığını azaltır; kalp krizi ve felce neden olan damar içinde kan pıhtılaşmasını önler.

Etiketlemeler: , , , ,

Fx15 yorumları