Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 Kullanarak Şişmanlamama

Bu yazı 31 Ağustos 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Gece yatmadan 4 saat öncesinde son yiyeceğinizi yemiş olun. Yemek yiyip yatmak hem uykunuzu bozar, hem de size kilo aldırır. Daha küçük tabaklar, daha büyük bardaklar kullanın. Bu şekilde alınan kilolara karşı fx15 kapsül kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Besinleri sıvı haline getirinceye kadar çiğneyin. Böylece sindirimde midenin ve bağırsakların işini kolaylaştırmış, önemli vitaminlerin ve minerallerin emilimini kolaylaştırmış olursunuz. İyi çiğnemek, ayrıca açlık hissini azaltan beyin kimyasallarının açığa çıkmasını sağlayan iyi bir kilo kontrolü yöntemidir. Çiğnemek salya salınımını tetikler, salya yiyecekle karışır ve sindirimi başlatır. Zayıflama sırasında sindirime yardımcı olmak için fx15 kapsül desteği alabilirsiniz.

Yemeyi ne zaman kesmeniz gerektiğini bilin: Cornell Üniversitesinin yiyecek laboratuarının direktörü Brian Wansink’ in araştırmasınaFx15 kullanarak şişmanlamama göre, Fransız kadınlarının şişmanlamamasının bir nedeni, doluluk hissi konusunda duyarlı olmalarıdır. Parisliler ve Şikagolular arasında yapılan bir araştırmada, kendilerine yemeyi hangi aşamada bıraktıkları sorulmuş.

Parisliler artık açlık hissetmediklerinde yemeyi kestiklerini belirtirken, Şikagolular içecekleri bittiğinde, tabakları boşaldığında veya izlemekte oldukları TV şovu sona erdiğinde yemeyi bıraktıklarını söylemişler.

Yemek yerken dikkat edilecek şey, tabağınızın boşalması veya izlediğiniz programın bitmesi gibi dışsal etkenlerin değil, doygunluk hissine ulaşmanız gibi içsel etkenlerin belirleyici olması gereğidir. Doyduktan sonra yemek yemeye devam etmek kilo almanıza neden olacağı için fx15 ile önlem almak gerekir. Yani “açlıktan ölme noktasına geldiğinizde” değil, acıktığınızda yiyin; “tıkabasa dolduğunuzda” değil, doyduğunuzda yemeyi bırakın. Bu kural fx15 kapsül kullanımı sırasında da geçerlidir.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları