Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 Kullanmak Size ne Kazandıracak

Bu yazı 27 Şubat 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Herkesin yapabileceği bu basit duruşların yanıt verdiği bazı hastalıkların listesi aşağıda verilmiştir. Akne, çıban, anemi, iştahsızlık, yorgunluk, aşırı şişmanlık, varis, eklem romatizması, baş ağrısı, astım ve diğer akciğer hastalıkları, sindirim bozuklukları, nezle, sağlı bezleri dengesizliği, adet düzensizliği ve menopoz.

Fx15 zayıflama kapsülü kullanmak sizlerde güzellik, düzgün fizik ve sağlık katacaktır. Düzenli fx15 kullanımında bu saydıklarımıza kısa sürede kavuışabilirsiniz. Fx15 kapsülü sayesinde istediğiniz kiloya kısa sürede ulaşırsınız.

Vücudunuzu zarar verebilecek sakıncalı diyetlere fx15 sayesinde son verin ve formunuza sağlıklı şekilde kavuşun. Fx15 ile istediğiniz hedeflere kısa sürede gelebileceksiniz.

10. duruş 1. duruşun aynısıdır. Ayaklarınız birleşik olarak dik durun. İki ovucunuzu göğsünüzün önünde birleştiriri ve normal nefes alıp verin. Bu arada dikkatinizi göğüs belgesinde yoğunlaşırın. Bu duruşta 1015 saniye bekleyin. Kaşlar, gözlerin güzelliğini tamamlar; bu sebeple kaşların şekilleri belirgin olmalı ve kaş telleri yumuşak ve parlak olmalıdır.

Her sabah ve fx15 kullanımıakşam kaşlar, sert bir diş fırçası ile en az 10 defa fırçalanarak sağlıklı kalmaları sağlanmalıdır. Bu fırçalama, kaşların dibindeki ve civarındaki kasları kuvvetlendirici masaj yerine geçer; o kısımların dolgun, kanlıcanlı görünmesini sağlar.

Gözkapaklarına masaj yapılırken, parmaklara vazelin sürülerek kaşlara da masaj yapılmalıdır. Bu masaj, kaşların hem yatık tarafına, hem de tersi yöne yapılmalıdır. Parmaklar kaşlar üzerinde 1012 defa gezdirilmelidir. Kaşlara haftada 23 defa bu masaj yapılmalıdır.

Her masajdan sonra kaşlar mutlaka fırçalanmalıdır. Tüm işlemler bitince, kaşlar yatış yönünde ve yukarı doğru sıvazlanmalıdır. Mümkün olduğu kadar kaşlar yukarı doğru, yay şeklinde olmalıdır zira düşük kaşlar, o kimseyi yaşlı gösterir.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları