Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 Lotus Yaprağı Etkileri

Bu yazı 23 Haziran 2010 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Lotus yaprağı diyince aklımıza vücudumuza verdiği zindelik ve rahatlıktan bahsetmeden geçemeyiz. Özellikle Fx15 hapı içeriği, lotus yaprağı ekstresi bakımından zengin olduğu için her türlü kilo verme tedavisinde kullanılabilir.

Kendilerini şişmanlattıklarını düşündükleri için fındık, yağ ve avokadoyu boykot eden kişilere kulak asmayın. Bunlar gibi doymamış yağlar vücudunuz için yararlıdır ve dengeli bir beslenme tarzı ile tüketilirse, size kilo aldırmaz.

Sizin poponuzu büyüten şey et, süt ve hidrojenize yağlardaki doymuş yağlardır. Yağın neden yapıldığına dikkat edin ve kafanızı kullanın. Bir çeşit meyve olan avokadonun sizi bir gergedana çevirebileceğini düşünüyor musunuz? Akıl var, mantık var kızlar!

Fasulyede aynı zamanda magnezyum, demir, çinko, potasyum ve özellikle kırmızı barbunyada önemli bir enzim artıran mineral olan molibden vardır.

Fasulye aynı zamanda iyi bir protein kaynağıdır, genellikle 136 cc’sinde 15 gr. protein bulunur. Ticari amaçlı hayvanlardan elde edilen çoğu protein kaynağının tam aksine herhangi bir steroid, hormon ya da antibiyotik de içermez.

Hepsi bu kadar. Sağlığın zirvesinde olmayı sağlayan ve kalp hastalıkları, kanser, obezite ve diğer Batı hastalıklarını en aza indiren, bilimin bulmuş olduğu en iyi beslenme biçimi budur.

Çin Etüdü’nün bulguları, tüketilen hayvansal esaslı besinlerin yüzdesi düştükçe-hatta kalorilerin % 10’undan %0’ına düştüğünde bile daha büyük sağlık yararlarının elde edildiğini gösteriyor. Bu nedenle, en azından dejeneratif bir hastalığa yatkınlığı olan birisi için, hayvansal esaslı ürünlerin en iyi yüzdesinin sıfır olduğunu varsaymak mantıksız değildir.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları