Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 Ne Kadar Etkili?

Bu yazı 06 Ağustos 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Fx15 kullanan kişilerden duyduğumuz kadarıyla etkisi yüksek kalitede olup zayıflamaya etkili bir kapsül olduğu şeklindedir. Arştırmalarda da fx15 kapsüllerinin çok yararlı kapsül olduğu kanıtlanmıştır. Bazı müşterilerimiz fx15 kapsüllerini kullanmadan önce orjinalliğini merak ettikleri için labaratuvarlar da test yaptırmaktadır.

Yıllarca zayıflığın garantisi fx15 kapsül olduğunu vurgulamak isteriz. Çünkü içerdiği bitkisel maddeler sayesinde uzun yıllar kalıcılık sağlayabilir. Yani diyetlerde olduğu gibi tekrar kilo alma gibi bir durum söz konusu değildir.

 Kullanılan yapay tatlandırıcıların bazılarının günlük insanın alabileceği miktarlar şöyledir; beden ağırlığının kg ‘ı başına sakkarin 2,5 mg, siklomat 11 mg, aspartam 40 mg, asesülfam K 9 mg’ dır. Bu dozlar aşılmadığı sürece zararının olmadığı uluslararası kuruluşlar tarafından kabul edilmiştir.

Et tadını güçlendirmek için glutemik asidin sodyum tuzları, örneğin, MSG olarak kısaltılması çorbalarda ve diğer bazı yiyeceklerde kullanılmaktadır. Bu katkının çocuk besinlerinde kullanılmaması gerekir. Ayrıca yüksek tansiyonu olan kişilerin de bu tür katkılı besinlerden uzak durmaları gerekir. Katkı maddeleri genelde tüketime ya da pişmeye hazır

fx15 ne kadar etkilipaketlenmiş yiyecek ve içeceklerde kullanılır. Paketin ya da şişenin üzerinde içindekiler yazılıdır. Tüketici, etiketi mutlaka okuduktan sonra satın almalıdır.

Özellikle alerjik yapıdaki kişiler bu hususa dikkat etmelidir. Bazı yapay katkı maddeleri, bazı kişilerde allerjik tepkimeye neden olabilir.Benzer şekilde yüksek tansiyonlu kişi içinde sodyum bileşiği katkı maddesi bulunan yiyecek ve sodyumu yüksek su satın almamalıdır. Bilindiği gibi bisküvi ve benzeri ürünlerde kabartıcı olarak sodyum tuz kullanılmalıdır.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları