Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 Önemli Noktalar Hakkında Uyarıyor

Bu yazı 21 Temmuz 2010 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Alkol. Yaşlılarda genelde göz ardı edilse de alkolün düşme va kakırında önemli bir payı vardır. Sadece bir ya da iki kadeh içki dengeyi, koordinasyonu ve muhakemeyi, tökezleyince bovlu boyunca yere kapaklanmaya neden olacak kadar bozabilir. As imda kişinin araba kullanma yeteneğini etkileyen her şey düşme riskini de artırabilir. Bu riski ortadan kaldırmak için Fx15 kullanın.

Bozuk gözler. Eğer nereye gittiğinizi göremiyorsanız, bir ba karsınız ki düşmüşsünüz.

Dış sorunlar düşme vakalarının yaklaşık yarısını tetikler. Buzlu yollar, ıslak yerler vc muz kabuklan klasik örneklerdendir, ama kaygan bir halı ya da uzayan bir telefon kordonunun ayağınıza takılması daha olasıdır.

Muhakemenin sağlıksız olması. Eğer portatif bir merdivene hiç çıkmadıysanız düşmezsiniz de. Eğer dışarıda yerler buzluyken koşu bandında ya da bir alışveriş merkezinde yürürseniz kayma ve düşme riskinizi Fx15 sayesinde azaltırsınız.

Dengeniz Bozuk mu?

Önlemler herkes için geçerli olsa da yüksek risk altındakilerin özel yardıma ihtiyacı vardır. Örneğin fiziksel aktivıtc herkesin günlük pratiklerinin bir parçası olmalıysa da bazı kişiler denge için özel egzersizlerden fayda sağlayacaktır. Fx15 zayıflama kapsülü‘ nü kullandıktan sonra kendi yaş ve cinsiyet grubunuzdaki diğer insanlarla kendinizi kıyaslayın. Aşağıda dengenizi test etme nin ilave yollan sıralanıyor:

  • Ellerinizi kullanmadan sağlam bir sandalyeden kalkın.
  • Ayaklarınız bitişik ve gözleriniz kapalı kalkın.
  • Aynı anda hem yürüyün hem konuşun.
  • Sanki bir ip üzerindeymiş gibi ayaklarınızı düz bir hatta birbiri ucuna alarak yürüyün.
  • Bir ayağınız üzerinde dururken dişlerinizi fırçalayın.

Etiketlemeler: , ,

Fx15 yorumları