Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 Size Ne Sağlar?

Bu yazı 20 Temmuz 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Ekstra kaloriler Fx15 kullanırsanız size kilo aldırmaz. Çoğu insan daha fazla lifli beslenmeye başladığında daha az yağlı besinler tüketecek ve sonuç olarak lif bakımından zengin besinler tüketmeye odaklanan çoğu kişi biraz kilo kaybedecektir. Kilodan bağımsız olarak ise çok daha sağlıklı olacaksınız. Amerikan Beslenme Birliği Dergisi Nisan 2001 sayısında yayınlanan tüm zamanların popüler beslenme şekilleri üzerine bir makalede beslenme kalitesinin “yüksek karbonhidrat grupları için en yüksek ve düşük karbonhidrat grupları için en düşük” olduğu belirtilmiştir. (BMI değerleri de yüksek karbonhidratlı gıdalarla beslenen kadın ve erkekler için en düşük ve düşük karbonhidratlı gıdalarla beslenenler içinse en yüksek çıkmıştır.) Fx15 hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemizi incelemeniz yeterli olacaktır.

İşte Fx15 kapsül’ ün size faydaları: Finlandiya’da Helsinki Ulusal Sağlık Kurumu’ndaki araştırmacılar bir grup kadın ve erkeğe normal tüketimleri olan % 39 yerine % 24 yağ rejimi uyguladıklarında yalnızca altı hafta sonunda 30 erkeğin ortalama kolesterol seviyesi 263’ten 201 mg/dl’ye, 24 kadının kolesterol seviyeleri ise 239’dan 188 mg/dl’ye inmiştir.

Bu düşüş oranlan çok düşük yağlı rejimlerdekine benzerdir. Bu nedenle günlük 2.000 kalori tüketiminizde 40-50 gram, 2.500 kalori tüketiminizde 5560 gram yağ tüketirseniz başarılı olursunuz.Kalori saymanın aksine yağ gramı sayma kavramı çok fazla rejim denemiş olanlarınıza bile yabancı gelebilir.

Çünkü rejimlerin büyük bir kısmı kalori hesabına dayalıdır. Fakat bu rejimi Fx15 hızlı kilo verme hapı ile desteklerseniz bu hesabı yapmanıza gerek kalmaz. Ancak 1994 yılından beri her ürün üzerinde yer alması zorunlu olan ürün etiketleri sayesinde yağ tüketimini hesaplamak çok daha basittir. Bu etiketler size çeşitli gıdaların kalori ve beslenme içeriği ile ilgili bilgi sağlar ancak şu andaki amacımız uğruna ilgilendiğimiz tek bilgi yağ gram içeriğidir. Sütten mayoneze, hazır kekten kurabiye hamuruna, pastadan dondurulmuş pizzaya, mısırdan konserve ton balığına her bir paket size toplam kalori, protein, karbonhidrat, şeker, lif, kolesterol ve sodyum içeriği de dahil olmak üzere gram ya da porsiyon miktarı olarak yağ içeriğini de belirten bilgiyi vermektedir.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları