Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 ve Chitosan ile Detoks

Bu yazı 30 Mayıs 2010 tarihinde admin tarafından gönderilmiştir.

Yapamayacağınızı düşündüğünüz’ derken, aslında istediğiniz her şeyi yapabileceğinizi söylüyorum. Hepsinden önemlisi bunu yapmayı siz seçtiniz, çünkü siz sisteminizi temizlemek istiyor ve bunun getireceği zihinsel ve fiziksel ödülleri arzuluyorsunuz. Yolda gördüğüm birinin bunu isteyip istememesi benim için fark etmez. Yanlız herkesin bilmesini isterim ki Fx15 ile desteklenen bir diyetin başarıyla sonuçlanma ihtimali, başarısızlıktan çok daha fazladır. Bunu siz istiyorsunuz çünkü siz harika görünmek ve hissetmek istiyorsunuz.

İnsanların beslenme ve yaşam tarzlarını değiştirirken unuttukları nokta budur. Bunu yapmak onların seçimidir.

Bu yüzden kendi kendine empoze edilen zihinsel bir krize girmenin kesinlikle anlamı yoktur. En nihayetinde her şey bundan ibaret değil mi?

Sözcükler, bağımlılık yapan yiyecek ve içecekler nedeniyle duyulan ‘fiziksel’ yoksunluktan daha güçlüdür. Aslında bazı uzmanlar tarafından ‘bırakmanın eroin kadar zor olduğunu söylediği bağımlılık yapan nikotinde bile, insanın bıraktığında duyduğu ‘acıya’ asıl olarak sözcükler neden olmaktadır, nikotin değil. Beslenmenizi değiştirme ya da Fx15 destekli detoks konusuna gelince en güçlü sözcük yine yapamamdır.

Eğer ‘İstiyorum ama yapamam’ derseniz – acı çekersiniz. Eğer ‘Yapabilirim ama yapmak istemiyorum’ derseniz  yapmazsınız. Sizin öncelikli olarak Fx15 zayıflama hapı konusunda güven sahibi olmanız ve sonrasında sıkıntısız bir zayıflama dönemi için azmetmeniz gerekir. Yapamamdan 2. ayı çıkarırsanız kendi kendinize yarattığınız krizden kurtulursunuz. Bir örnek vereyim.

Deneme grubundakilerden biri beni 4. gün arayıp ‘Can bana yardım et, çikolata yemek istiyorum ama yiyemem, çıldırmak üzereyim. Ne yapabilirim?’ diye sordu. Hemen bunun aslında bir zihinsel arzu olduğunu anlayabilirsiniz, çünkü vücut asla çikolata istemez. ‘VALE, BENİMLE DALGA MI GEÇİYORSUN!’ itirazlarını duyabiliyorum, ama ciddiyim, çikolata isteyen zihindir, vücut değil. Bu sahte bir zihinsel gereksinim olduğu, gerçek bir fiziksel gereksinim olmadığı için, bu ‘arzudan’ kurtulmak ona bağlıydı, bana değil.  Diyetinizi mutlaka Fx15 yanında chitosan da kullanarak geçirin. Zihinsel ‘arzu’ basitçe kendi kendine yaratılan zihinsel bir krizdir ve kriz durdurulduğunda arzu da biter. Bunu bildiğim için ona yalnızca markete gitmesini, çikolata almasını, onları yemesini ve döndüğünde beni beni aramasını söyledim. Sonra hoşça kal dedim ve telefonu kapattım. Telefon neredeyse ben kapatır kapatmaz yeniden çaldı ve bayan, ‘NE? Siz bana biraz önce markete gidip çikolata almamı ve sonra da yememi mi söylediniz – şaka mı yapıyorsunuz?’ dedi.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları