Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 ve Diyet Programları

Bu yazı 28 Şubat 2010 tarihinde admin tarafından gönderilmiştir.

Kilo vermemize yardımcı olmak üzere tasarlanmış şeyi – diyet programı – deneyerek, bizi bir suçlama döngüsüne atıp duran bir kaybetme sistemi yarattık. Peki sizce Fx15 ile bu tip diyet yada programlara gerek var mı ?

Kimi suçlayacağız? Uzmanlar, toplumsal şişmanlığımızı bedava restoran ekmeklerine ve Everest boyunda porsiyonlara bağlıyorlar. Yoksa şişmanlığımız için fastfood restoranlarını (yağ için), dergi kapaklarını (her gün bir avuç yediğimiz elmalı turta için kendimizi suçlamamıza neden olan gerçek dışı vücut imajları için), altmış saatlik çalışma haftalarım (bütün gün oturmamıza yol açtığı için), bulut yumuşaklığında kanepeleri ve realite şovlarını (bütün gece oturmamıza yol açtıkları için) mı suçlayalım? Ama derinlerde (orada, iki hafta önce yediğiniz yağlı çöreklerin altında) göbeğinizin büyüklüğü için suçlayabileceğiniz aslında sadece tek bir şey var: Siz! Kendiniz Suçlayın!

Kilo verme çabalarınızı boşa çıkaran şeylerin restoranlar, gıda üreticileri, patates kızartmaları veya aşırı lezzetli hamburgerler değil, kendi zihniniz olduğunu anlayın. Kopan kemerler savaşı dönüp dolaşıp zihinsel bir “ah keşke!” telaşına götürmüyor mu? Lokma lokma, öğün öğün, günbegün, yıl üstüne yıl, yemek borunuzdan gönderdiğiniz yiyecekleri kontrol edememeniz kimin suçu? Ah keşke mayonezden uzak duracak irade gücüne sahip olsaydınız. Ah keşke dördüncü Pringles’dan sonra durabilseydiniz. Fx15 diyet ile kullanılmamalı demiyoruz. Ah keşke bel ölçünüzü kontrol edebilecek güce, irade gücüne, zihin gücüne, disipline, inanca, enerjiye, motivasyona ve kararlılığa sahip olabilseydiniz, o zaman istediğiniz vücuda sahip olabilirdiniz.

Etiketlemeler: , ,

Bir Yorum bu yazıda: “Fx15 ve Diyet Programları”

  1. gecen yaz da fx 15 ı kullanmıştım 12 gunde 6 kılo verdm.ve bu sene bıraz yemek olayını abarttığım için tekrar diete gırdım .ama yasaklandığı söylendiği için başka bır ilaç aldım fakat asla fayda etmedi ve f x 15 ten ck daha pahalı.ve dün eczanenın bırınde buldum aldım.bu gune kadar kullanmış olduğum en etkılı ürün.

Fx15 yorumları