Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 ve E Vitamini

Bu yazı 02 Şubat 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

E vitamininin başarıyla kullanıldığı rahatsızlıklar şunlardır: Adet öncesi gerginlik ve göğüslerde duyarlılık, âdet sancıları, menopozda sıcak basması, orak hücreli anemi ve talasemi gibi bazı kan hastalıkları, kronik bacak ülserleri ve osteoartrit (diz eklemi iltihabı). Obezite tedavilerinde başarı ile kullanılan fx15 kapsül sizi kısa zamanda zayıflatacaktır.

Kistik fibrozis ve bazı pankreas ya da karaciğer hastalıklarında da hastaya özel formüllü E vitamini uygulanabilir. Çoğu hastalıklarda E vitamini 300-600 ub dolaylarında verilir. Bu miktar fx15 kapsül kullanımı sırasında değişiklik gösterebilir. E vitamini takviyeleri ile fx15 form hapı kullanmadan önce doktorunuza danışın.

Pankreas ya da mide bağırsak hastalıkları olanların E vitaminini enjeksiyon yoluyla almaları daha doğru olur. Ağızdan ise ancak sudaFx15 ve e vitamini eriyen ya da özel formüllü E vitamini verilebilir. E vitamininin zehirleyici etkileri vardır. Hafif mide bağırsak rahatsızlıkları görülebilir. Ancak, daha ciddi durumlar da ortaya çıkabilir.

Özellikle antikoagülan (kanın pıhtılaşmasını önleyici ilaçlar) alanlar yüksek dozda E vitamini alırlarsa yaygın kanamalara yol açılabilir. Tromboz ya da akciğer embolisi gibi hastalıklara karşı antikoagülan ilaçlar alanlar, doktor kesin salık vermedikçe E vitamini almamalıdır.

E vitamini alan şeker hastalarının insülin gereksiniminin azaldığına dair bazı raporlar vardır. Aynı durum fx15 kapsül için de geçerlidir. Yani şeker hastaları fx15 kullanamazlar. Ancak, e vitamini almaya başlayan şeker hastalarında hipoglisemi nöbetleri meydana gelmesi de beklenebilir.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları