Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 ve Kilo Sorunları

Bu yazı 31 Mayıs 2010 tarihinde admin tarafından gönderilmiştir.

Doğal ağırlığın, dönemin estetik, sağlık ve ahlak kriterleri doğrultusunda dayatılan, devirden devire değişebilen, insan doğasının gerçeğiyle herhangi bir ilintisi olmayan bulanık ve oynak bir ağırlığın ismi olan ideal kilo ile hiçbir ilintisi ya da benzerliği yoktur. Bu yüzden düzenli Fx 15 kullanımı önerilir ve olay akışına bırakılır.

Kilo sorunlarının çözümünde önemli aşamalardan biri, doğal ağırlık kavramının ve ideal kilodan farklılığının anlaşılması ve özümsenmesidir.

İdeal kilo arayışı, aynı boydaki, aynı cinsten her insanın aynı (ya da birbirine çok yakın) ağırlıkta olması gerektiği gibi bir saçmalığı öne sürüp, desteklemektedir.

İdeal kilo kriterleri yaratıp, dayatmaya çalışanların, doğal ağırlık kavramını gizlemeye veya gözardı etmeye çabalayanların bundan maddi ya da manevi kazanç beklentileri vardır. İdeal kilonun sağlık gerekçeleriyle ön plana çıkartılmaya çalışılması art niyetlidir.
Obezleri ve aşırı obezleri tehdit eden sağlık sorunlarını tüm topluma ve tüm kilo gruplarına yayma çabasının gerçekle bağdaşır hiçbir yönü yoktur.

Kilo sorunlarına gerçek, kalıcı ve etkin bir tedaviyi hedefleyen, doğal beslenme sürecinin yeniden oluşturulması çabası, kendisine hedef ve aynı zamanda sınır olarak doğal ağırlığı belirler. Fx15 zayıflama düzeni doğal besinlerle desteklenmelidir. Doğal ağırlık kavramını kavramayı reddedip, ideal kilo peşinde koşmayı yeğleyenler, yaşamlarını kendi doğalarıyla ve buna bağlı olarak da besinlerle savaşarak geçirmeye kendilerini mahkûm etmektedirler.

Doğal ağırlığın yaşla beraber değişip değişmediği, yapılmış olan diyetlerin etkisiyle, ya da ağırlık artışına yol açan diğer nedenlerle yukarı doğru çekilip çekilmediği tartışmaya açıktır.

Bir Yorum bu yazıda: “Fx15 ve Kilo Sorunları”

  1. ben bunu çok duydum gercekten inanıyorum ama ayda kaç kilo verdirio onuda merak ediyorum ben 70 kiloyum ama 55 olmak istiom cvp verirseniz sevinirim ii günler

Fx15 yorumları