Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 ve Kronik Stres

Bu yazı 03 Haziran 2010 tarihinde admin tarafından gönderilmiştir.

Kronik stres vakalarının zayıflama ve diyet konularında en güçlük çıkartan ve en ön tıkayan etken olduğunu biliyor muydunuz ? Fx15′ ciler artık bunu öğrenmeliler. Stres o kadar sıradan bir hal aldı ki çoğumuz her gün yaşadığımız kronik stresin etkilerini göremiyoruz: Yorucu bir iş, evlilik içi gerilim, uykusuzluk, yapacak çok iş olması ve bunları yapmak için çok az zaman olması. Eminim bu liste pek çok kişi için uzayıp gider.

Öte yandan bu mekanizma çok sık tetiklendiğinde, insülin direncine ve metabolik sendroma neden olur. Bu kilo almaya neden olan bir rahatsızlıktır. Kronik olarak yüksek seviyede stres hormonlarının bedende dolaşımda olmasının insanlar üzerinde kafesteki farelerde görülenlere benzer zararlı etkileri vardır. Stres ve bozulan metabolizma arasındaki bu ilişki doktorlar ve genel olarak halk tarafından pek iyi anlaşılamadı ve bilimsel araştırmalarda da yeni bir atılım özelliği taşıyor.

Stresin kilo almaya neden olabileceğinin kabul edilmesi sizi yerinizden sıçratmaya yetebilir. Eski bir belirteç olan Proteinler ve Fx15 için Kilo Yönetimi imini gözden geçiriniz. Nasıl daha az yiyip, daha çok egzersiz yapıp gene de kilo alınır? Gerçek şu ki evrimsel olarak bu mantıklı olabilir. Herhangi bir fiziksel ya da psikolojik stres altında beden kendini korumaya programlanmıştır ve bunu yapmanın bir yolu da kiloyu muhafaza etmektir. Her şeyden Önce yırtıcı bir hayvandan kaçarken bir sonraki öğününüzün nereden geleceğinden nasıl emin olabilirsiniz? En iyisi daha sonra kullanmak üzere kalorilerin bir kısmını depolamaktır. Bu, bugün bizimle olan bedenimizin çok eski bir yaşam tarzının ürünü olduğu gerçeğine bir başka örnektir.

Yine de metabolizmamıza ince ayar yapmak ve genlerimizin dilinden konuşmak için bu gerçeği kabul etmek zorundayız. Tamam Fx15 zayıflama hapı buna yardımcı oluyor ama siz de arkadan destek vermelisiniz ki zayıflama periyodunuz başarıyla yürüyebilsin. Stres sizi şişmanlatabiliyorsa gevşemeyi öğrenmelisiniz. Nasıl ve niçin gevşemek gerektiğini öğrenmeye başlamadan önce sizin halihazırda ne kadar stresle uğraştığınıza ve bunun sizin kilo vermenizi önleyip önlemediğine bakalım.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları