Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 ve Kullanıcıların Yorumları

Bu yazı 28 Ağustos 2010 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Fx15 diyeti bu rakamlardan yola çıkarsak ülkemizin nüfusunun ABD’nin 1/3 ü oranında olduğu ve bağımlı oranın da onlara nazaran 1/3 olduğunu düşünsek ve diğer unsurları da göz önüne alsak, sonuçta ülkemizdeki maliyetin ABD’nin yüzde 5-10 arasında olduğunu düşünsek bile yine de rakamlar çok büyük boyutlarda olacaktır. Ayrıca ülkemizde işyerlerinde belki de en çok gözden kaçan ve en az tedavi edilen sağlık sorununun bağımlılık olduğunu rahatça görebiliriz.

Fx15 zayıflama hapı aşırı uyanıklılık hali, yetersiz uyku, korku, endişe, heyecan, kuruntu, sinirlilik halleri, zihinsel aşırı yorgunluk, aşırı çalışma, aşırı egzersiz, çok konuşma, fazla mücadele, doğal ihtiyaçların baskılanması, ağır rejimler, yetersiz gıda alımı, kuru, sert, hafif ve kekremsi gıdaların fazla tüketilmesi, hastalıklara bağlı aşırı kilo kaybı. Vata’nın ön planda olduğu dönemler, örneğin, sabaha karşı erken saatler, geç öğleden sonraki saatler, yaşlılık dönemi, kuru, soğuk, rüzgârlı hava ve sürekli değişen iklim, günlük ve mevsimsel rutinlerin dışına çıkma, herhangi bir yerden düşme, kemik kırıkları, kaslarda zedelenmeler.

Fx15 kapsül vata aynı zamanda insan vücudunda hareket eden ve hareketten sorumlu kas ve iskelet sistemini, eklem yerlerini, sinir sistemini yönetir. Nefes alıp vermede düzensizlik, kollarımızı, kaslarımızı düzensiz hareket ettirme, idrarın, mesanenin, bağırsakların, meninin boşalımmdaki düzensizlikler, yumurtlama bozuklukları, kas seğirmeleri, titremeler, çarpıntı, karın krampı, bağırsaklarda yiyeceğin düzensiz hareket etmesi, kasılmalar, uykuda huzursuzluk, rüyada korku, koşma, sıçrama, dağlar, ağaçlar, fırtına, deprem, yılan gibi endişeli ve korkulu kâbuslar görmek Vata’mn arttığını gösterir.

Etiketlemeler: , , ,

Bir Yorum bu yazıda: “Fx15 ve Kullanıcıların Yorumları”

  1. guatr hastası kullanabilirmi?

Fx15 yorumları