Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 ve Omega 3 Yağ Asitleri

Bu yazı 25 Nisan 2010 tarihinde admin tarafından gönderilmiştir.

Eskimolarda kalp hastalığından ölme oranının çok düşük olması, bol balık yemelerine bağlanmaktadır. Hayvansal kaynaklı besinlerdeki yağlar, genellikle doymuş katı yağlardır. Balıkta bulunan yağın çoğunluğu ise bitkisel yağlar gibi doymamış yağdır. İşte bu yüzden Fx15 ile zayıflarken omega 3 kullanımı tavsiyemizdir. Çünkü zayıflamayı da hızlandırabilmektedir.

Balıkyağı, çoklu doymamış yağ olup omega 3 yağ asitlerini içerir. En önemlileri eikozapentaenoik asit (EPA) ve dokozahekzaenoik asittir (DHA). EPA’ nın insülin düzeyinin kontrolünde önemli olduğu ve DHA’ nın beynin korunması ve yenilenmesi için gerekli olduğu anlaşılmıştır. Depresyon, dikkat eksikliği gibi pek çok nörolojik bozukluk DHA azlığıyla ilişkilidir.

Omega 3 yağ asitleri, immün sistemi güçlendirir. Fx15 zayıflama kapsülü‘ de metabolizmanın düzgün çalışmasına ihtiyacı olan bir ürün olduğu için omega yağ asitleri zayıflamaya da faydalıdır. Günde 1000 mg. düzenli balıkyağı alımı, kolesterol ve trigliseritleri düşürmekte, iltihabi olayların azarak romatoit artrit, sedef hastalığı gibi ciddi hastalıklara dönüşmesini önlemektedir. Ayrıca yaşlılıkta osteoporozdan koruyucu etki göstermektedir.

Omega 3 yağ asitleri, kan viskozitesini azaltır (kanı inceltir), damarlarda tıkanmanın ve kalp krizinin önlenmesine yardımcı olur. Eğer başka bir kan inceltici (Heparin, Aspirin) alıyorsanız doktorunuza danışmadan omega 3 tamamlayıcısı almayın. Fazla miktarda alınan omega 3 yağ asitleri, beyin kanaması ve inmeye neden olabilir.

Yağlı derin deniz balıkları (somon, uskumru, ton, sardalye), en iyi omega 3 kaynağıdır. Mikrokristalin selüloz destekçisi balık yada balık yağını Fx etkisini arttırmak için kullanınız. Çünkü bu balıklar omega 3 içeren fitoplankton (deniz bitkileri) yerler. Omega 3 yağ asitlerinin bitkisel kaynakları keten tohumu, ceviz, soya, semizotudur.

Etiketlemeler: , , , , , ,

Fx15 yorumları