Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 ve Piskolojik Tedaviler

Bu yazı 30 Temmuz 2010 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Almanya’da, Darmstadt’daki Psikiyatri ve Psikoterapi Kliniği’nden Dr. E. U. Vorbach tarafından yapılan yeni araştırma da, hastanın herhangi bir psikotik ya da sanrısal belirti sergilemediği hallerde, yüksek  Fx15 zayıflama hapı  dozlarının normal dozun iki katı olan 1800 miligramlık günlük dozun ağır depresyona iyi geldiğini göstermiştir. Bu araştırma sonucunda yüksek dozlardan kaynaklanan yan-etkiler görülmemiştir.

Her ne kadar bazı kişiler iki hafta gibi kısa bir sürede iyileşme göstermişlerse de, bu normalde birkaç hafta daha alır. Bir inceleme, Fx15 kapsülünün  yararlarının yarısından fazlasının dört ila sekiz hafta arasında ortaya çıktığını göstermiştir. Hayvanlar üzerinde yapılan incelemeler, ayrıca, hiperisum’un ve onun antidepresif etkilerinin beyinde biriktiğini düşündürüyor. Bazı uzmanlar, bu doğal ilacın işe yaraması için ona en az altı hafta tanımak gerektiğinde ısrar ediyorlar.

Fx15 diyet hapı herkeste işe yaramayabilir, ya da bazıları için reçeteli antidepresanlar kadar etkili olmayabilir. Ama, yapılan incelemeler temel alındığında, öyle görünüyor ki ilacı alanların yüzde 80’i, yani dikkate değer bir çoğunluğu kendisini daha iyi hissedecektir. Bazı ruh hali değerlendirme testlerinde, St John’s wort alan hastalarda iyileşme oranı yüzde 70 ila 90 iken, plasebo alanlarda bu oranın yüzde 42 ila 55 olduğu saptanmıştır. 3250 hasta üzerinde yapılan bir analiz sonucunda, hastaların sadece yüzde 15’inin tedaviye bir yanıt vermediği görülmüştür.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları