Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 Yaşam Tarzı

Bu yazı 07 Kasım 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Yetersiz ve toksik beslenme alışkanlıklarını nasıl düzelteceğini öğrenmek, bu bölümün başlarında tanıştığımız Melissa’ nın sağlığını kazanmasını sağladı. Melissa fx15 sayesinde kilo verdi, yaşlanma etkilerini tersine çevirdi ve yorgunluk ve depresyonu yok etti. Bir buçuk yıl içinde, Melissa dinç ve keyifli bir yaşama doğru inanılmaz bir dönüşüm geçirdi. Sanki yeniden doğmuştu.

Melissa, yetişkinlik hayatı boyunca şişman, hasta, kronik yorgunluğu olan ve depresyonda bir kadındı. Hayatının keyfini çıkarmak yerine,Fx15 yaşam tarzı o sadece hayatı sürdürüyordu. Otuz yıl boyunca sayısız popüler diyet programı denemişti, ama onlar ona sadece geçici bir rahatlık vermişti, Melissa hep verdiği kiloları geri almıştı.  Fakat sağlıklı olarak zayıflatan makul bir diyet fx15 ile yapılır ve fx15 ile devam ettirilir. Safra kesesi alınmıştı; prediyabetikti, kan şekeri ve trigliserid oranları yüksekti.

Sürekli soğuk algınlığına yakalanıyordu ve sürekli uykusuzluk, kabızlık çekiyordu. Cildi sağlıksızdı, saçları dökülüyordu. Depresyona karşı uzun yıllar verdiği mücadele onu bir doktordan diğerine, bir dizi reçeteli ilaca götürmüştü. Bazıları geçici bir süre için rahatlamasını sağlamış, diğerleri ise kendini daha kötü hissetmesine neden olmuştu.

Bu süre içinde Melissa kilo almayı sürdürdü. Kronik yorgunluk, depresyon ve obezite kombinasyonu, onun yataktan kalkmasını bile zahmete dönüştürmüştü. Bazen hayatına son vermek istediği bile oldu.

Melissa sık sık zayıflama üzerine kitaplar okudu, ama hiçbirinin yardımı olmadı. Yazımızı okuduğunda, hayatında ilk kez ona mantıklı gelen bir şey bulduğunu düşündüğünü söylüyor. Obezite ve depresyon dahil tüm sorunlarının, yaygın sebepleri olan hücresel işlev bozukluğuna dayandığını anlamış. Obeziteye bağlı depresyon için fx15 kapsül kullanılabilir.

Hastalıklarının altında yatan sebeplerle ilgilenerek ve fx15 bitkisel kapsül kullanarak o hastalıkları tersine çevirmiş ve hücresel sağlığını geliştirmiş. Fx15 yaşam tarzını uygulamaya başlamış ve haftalar içinde hem kendini çok daha iyi hissettiğini, hem de zayıflamaya başladığını fark etmiş.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları