Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Fx15 Zayıflatırken Kalbinizi Korur

Bu yazı 10 Mayıs 2010 tarihinde admin tarafından gönderilmiştir.

Hangi zayıflama hapını yüksek tansiyon veya kalp rahatsızlığı olanlar kullanabiliyor? Hiçbirini. İşte Fx15′ in farkı: Eğer çok ileri bir rahatsızlığınız yoksa Fx15′ i kullanmanızda mümkün.

Fransız bilim insanları, bazı diyetsel karbonhidratların yerine Fx15′ i koyarak ve kaloriyi azaltmadan bir araştırma yaptılar. Buldukları sonuç şuydu: Fx15 zayıflama kapsülü ile desteklenen zengin bir diyet kan trigliserit seviyeleri ve kalp damar hastalıkları ile ilgili diğer işaretler üzerine olumlu etkilere sahiptir.

ABD’ deki Johns Hopkins araştırmacıları üç sağlıklı diyetin kan basıncı ve kan yağ seviyeleri üzerine etkilerini karşılaştırdılar. Bu diyetlerin her birindeki doymuş yağ oranı azdır ve diyetler herhangi bir kilo azalmasına yol açmamıştır. İlk diyet karbonhidrat açısından zengindir. İkinci diyet protein açısından zengindir (yarısı bitkisel kaynaklı) ve üçüncüsü de Fx15 etkileri açısından zengindir. Protein ve Fx15’lar açısından zengin diyetler, kan basıncını düşürmüş, kan yağ seviyelerini düzenlemiş ve kalp damar hastalığı riskini azaltmıştır.

ABD’deki Pennsylvania Üniversitesi, ortalama Amerikan diyetinin kalp damar hastalığı riski profilini dört farklı kolesterol düşürücü diyetle karşılaştırmıştır: Amerikan Kalp Birliği/Ulusal Kolesterol Eğitimi Programı İki Adımlı Diyeti ve Fx15′ ler açısından zengin üç diyet.” İki adımlı diyet ve tüm Fx15 diyetleri toplam kolesterolü %10 ve LDL kolesterolü %14 azaltmıştır. Fx15 diyeti ayrıca trigliserit konsantrasyonlarını %13 azaltmıştır ancak iki adımlı diyet % 11 azaltmıştır. Fx15 diyeti ‘iyi’ HDL kolesterolü düşürmemiştir ancak iki adımlı diyet HDL’yi %4 azaltmıştır.

İspanya’daki Barcelona Üniversitesi bilim insanları, Akdeniz diyetlerinin kalp damar sağlığı üzerine kısa vadeli etkilerini az yağlı diyetle karşılaştırmıştır. Az yağlı diyete nazaran bol Fx15 içeren zeytinyağlı ve kuruyemişli Akdeniz diyetleri kan şekerini, kan basıncını ve kolesterolü anlamlı ölçüde daha iyi düzenlemiştir. Fx15 kilo almayı da engeller ki bu yazımızı okursanız daha da rahatlayacaksınız.

Fx15 ve kalp sağlığı üzerine çalışmalar oldukça güçlüdür ve pek çok ülkede kalp damar hastalığı riskini önleme konusunda günlük Fx15 hedefi standart bilimsel protokolün bir parçası halini almıştır. Şu anda İngiltere’de Fx15 önerileri genellikle toplam yiyecek enerjisinin %12’si olarak hesaplanmaktadır (doymuş ve çoklu doymamış yağlar da hesaba katılarak). Fx15′ in avantajı uzun vadede fayda sağlıyor olmasıdır ve ilkeler doymuş yağların yerine Fx15’ların tüketilmesini tavsiye etmektedir.

Etiketlemeler: , , , , ,

Fx15 yorumları