Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Günümüzde Beslenme

Bu yazı 16 Temmuz 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Günümüzde beslenmenin düznesiz olması, kalorili gıdaların fazla tüketilmesi ve enerjinin az olması şişmanlamaya neden olan etkenlerdir. Şişman kişilerde gendelde, tansiyon, diyabet, nefes darlığı, kalp ve damar hastalıkları gibi durumlar görülmektedir. Sağlıklı bir şekilde kilolarınızdan kurtulmak için mutlaka fx15 kapsülleri kullanmalısınız.

Fx15 kapsüllerinin sayesinde istediğiniz fiziğe ulaşacaksınız. Fx15 kapsülleri kilolardan kurtulmak için en ideal çözüm yoludur. Fx15 kapsülleri kilo vermeye destek sağlamaktadır. Mutlaka kullanmanızı öneriyoruz. Sağlıklı bir şekilde kilolarınızdan kurtulacaksınız.

Bacak daireleri şimdi, kalçalarınızı ve kuyruk kemiğinizi sıkıca yerde tutarak saat yönünde ve tersinde 5 küçük daire çizin ve sonra bacak değiştirin. Hareketin kalçalarınızın üstünden başladığından emin olun (bütün bacağınızın döndüğünü hayal edin). 12′ şer tekrarlık 3 set yapın.

Kalça içlerini sıktştırma kalçanın iç kısımları için mükemmel bir egzersiz. Bacaklarınız bükük ve ayaklarınız yerde sırt üstü uzanın. Şimdi, oldukça sıkı birgünümüzde beslenme yastığı dizleriniz arasında tutun. Derin bir nefes alın ve soluk verdikçe, yastığı sıkarken kalçalarınızı 8 kere yerden kaldırın ve rahatlayın. Kalçalarınızı havada tutarak 10 kez tekrarlayın.

Yan yatarak dışa çekim bu egzersiz kalçalarınızın dış kısımlarını çalıştırır. Bacaklarınız düz halde ve omuzlarınız ve kalçalarınızla aynı hizada yan yatın.

Altınızdaki dizinizi destek olsun diye bükün (Karnınızı içeri çekerek sırtınızı destekleyin) ve üstteki bacağınızı kaldırabileceğiniz kadar yükseğe kaldırınbacağınızın topuğunuzdan çekildiğini hayal edin. Onar tekrarlık iki set yapın. Döşeme tahtası 15 tekrarlık 3 set yapın.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları