Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Harcadığınızı Eforu Fx15 ile Tamamlayın

Bu yazı 22 Temmuz 2010 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Oksijen en yüksek oranda deniz seviyesinde bulunur, ancak irtifa yükseldikçe gittikçe azalır. Çoğu kişi 1500 metreye kadar herhangi bir etki hissetmez; deniz seviyesinden 1600 metre yüksekte bile dinlenme sırasında nefes alışveriş rahattır, ama efor sarf edildiğinde zorlaşır. Ne kadar yükseğe çıkarsanız ihtiyaç duyduğunuz oksijeni almak için akciğerleriniz o kadar zorlanır. 2400 metrede risk oluşur. Bu, batı ABD‘deki pek çok kayak tatil merkezi ile ulusal parklarımızdaki en güzel bölgelerin irtifasıdır. Etrafı görmeye gelenlerin çoğu 2400 metrede kendilerini iyi hissedecektir, ama kayak ya da dağ tırmanışının oluşturacağı baskı sorunları tetikleyebilir, özellikle de ileri yaştakilerde. Fx15 kapsülü, en azından orta seviye bir irtifada hemen hemen tüm problemleri engelleyebilir:

  • Seyahate çıkmadan önce forma girmiş olmalısınız.
  • Yavaş yavaş çıkın. Yüksek rakımlara alışmak için geçireceğiniz birkaç gün harcayacağınız zamana değecektir. 2000 metrenin üzeri için günde 300 metreden fazla çıkmayın.
  • Yüksek irtifada ilk günler egzersizi sınırlı tutun ve tıbbi sorunlarınız varsa ya da kendinizi iyi hissetmiyorsanız seyahatiniz boyunca kendinizi hiç zorlamayın.
  • Bol sıvı tüketin.
  • Alkol tüketiminden kaçının ya da en aza indirin, özellikle de o irtifadaki ilk kırk sekiz saat içinde. Yatıştırıcılardan da uzak durun.
  • Nefessiz kalma, göğüste rahatsızlık, baş ağrısı, mide bulantısı, yorgunluk ve sersemlik hali gibi semptomlara karşı tetikte olun. Semptomları göz ardı etmeyin, daha düşük bir yükseltiye inin ve yardım alın.
  • Fx15 diyeti uygulayın.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları