Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Hayatınızı Fx15 ile Kolaylaştırın

Bu yazı 21 Ağustos 2010 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Fx15 zayıflama hapı son yıllarda sibernetik biliminin batılılarca kavranması sonucunda, tek bir sistemden başka, kapalı sistemler olmadığı anlaşılmıştır. Tüm olaylar, algılayabildiğimiz tüm oluşumlar Tek’in alt sistemlerinden başka birşey değildir.

İşleyişteki bu ortak yapı bütün olayları birbirine bağlar. Ve bütün bilim dallarının, özellikle de fizyoloji ve astrolojinin, altında yatan prensip de işte budur.

İki burun deliğiyle burnumuz, dış çevre ile sürekli bir etkileşim halinde olan tek organımızdır. Uyuyan insan, bilinçsiz halde olan insan işitemez, göremez, koku alamaz, dokunamaz ya da tad alamaz. Ama nefes alır.

Fx15 diyet hapı insan bedeni iki burun deliği sayesinde hava ve yaşam enerjisinin yanında çevresindeki titreşimleri de içine alır bunlar en ince, en zor farkedilebilir halde olsalar bile. Nefes almak, kişiyi dünya ile sürekli ilişki halinde tutar.

Nefes almanın yaşamsal önemi yadsınamaz. Önemi yeteri kadar anlaşılmayan tek görevleri akciğerlere havanın ulaşmasını sağlayıcı birer kanal olarak görülen burun deliklerimizdir.

Fx15 kullananlar eğer burun deliklerinin tek görevi havanın göğsümüze taşınması olsaydı, bunların iki tane olması gerekmezdi. İnsanoğlunun üç boyutlu görebilmesi için iki göze, sesin yerini saptayabilmesi için iki kulağa gereksinimi var. Peki niçin iki tane burun deliğine sahibiz? Batı tıbbı bu son derece basit ama bir o kadar da önemli olan soruyu cevaplamayı ihmal ediyor.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları