Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Hedefinize Fx15 Yardımıyla Ulaşın

Bu yazı 12 Ağustos 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Hedeflediğiniz ideal kiloya ulaşmanın tek yolu Fx15 kapsülleri kullanmaktır. Sağlıklı olması güvenilir olması ve etkili olması Fx15 kullanıcılarını şaşırtmıştır. Fx15 zayıflama hapları ile kilo veren insanların sayısı oldukça fazladır. Dengeli beslenme ve yanında Fx15 yosun hapı kullanmları etkili olmuştur. Fx15 içeriği yazı içerisinde detalı şekilde anlatılmıştır.

Fx15 hapları hakkında merak ettiğiniz herşeyi bizler ile paylaşabilirsiniz. Fx15 hapı kullanarak sağlıklı günler dileriz. Ancak bu testler demir eksikliğinin geç sayılabilecek göstergeleridir. Serum demir düzeyi günden güne değişiklikler gösterebilir; gün içinde de sabah değerleri öğleden sonraki değerlerden % 30 kadar daha yüksek olabilir. Hemoliz, ağır hiperlipemiler, kanın sitrat veya edta ile alınmış olması tayini bozabilir. Ferritin. Demirin karaciğer, dalak, ve kemik iliğindeki başlıca depo şeklidir. Serbest demir hücreler için toksik olduğundan bir bakıma buradaki hücreleri demirin vereceği hasardan korumuş olmaktadır. Molekül ağırlığı 450 kda’dur ve 24 altüniteden meydana gelmiştir; 2000 demir molekülünü bağlayabilir.

Serumdaki ferritin kemik iliğindeki retiküloendotelyal sistemden sızan ferritindir. Bu sızma çok az miktarlarda olmakla birlikte depoların miktarı ile orantılıdır. Bir mikrogram serum ferritini 8 mg depolanmış demire karşılık gelir. Erkeklerde depo demirinin miktarı daha yüksek olduğundan serrum ferritin düzevi de daha yüksektir. Erkekte 15 ng/ml ve kadında 10 ng/ml’nin altındaki değerler demir eksikliğini gösterir. Ferritinin demir eksikliğini gösterme açısından ihtimal yüzdeleri (“probability”) ve olasılık oranları (“likelihood ratio”)  verilmiştir.

Ferritin iltihabi olaylarda yükselir; yorumlamada bu da göz önüne alınmalıdır. Saydığımız bu testleri bir arada ele alarak demir statüsünü doğru değerlendirmek genellikle mümkündür. Pjasmada solübl transferlin reseptörü tayini, kemik iliğiMateryelinin demir boyaları ile boyanması, karaciğer biopsisi ile karaciğer kuru ağırlığının gramı başına demir tayini, eritrosit protoporfirini tayini, eritropoietin verilmesine cevap gibi testler nadiren gerekli olabilir. İhtiyaç ve kaynaklar. Demir ihtiyacı bebeklik ve hızlı büyüme dönemlerinde, kadınların adet gördükleri dönemlerinde, gebelikte en yüksektir. Demir için havatm değişik evrelerinde diyetsel referans alımlar de verilmiştir.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları