Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Hilal’ın Kilo Vermedeki En büyük Yardımcısı: Fx15

Bu yazı 03 Ocak 2010 tarihinde admin tarafından gönderilmiştir.

Neredeyse hayatım boyunca aşırı kiloluydum. Düzinelerce diyet denedim, kilo verdim ama verdiğim kiloları tekrar aldım. Sonradan Fx15 ile tanıştım. Ve son yıllarda ne yaparsam yapayım bir daha kilo veremezken onunla mucizeyi yaşadım. 153 kiloydum, eklem ağrılarım vardı ve devamlı yorgundum. Elli yedi yaşındaydım, gerçekten büyük bir değişikliğin olmasının an meselesi olduğunu biliyordum. Büyüdüklerini görmek istediğim üç tane güzel torunum var. Fx15 ile bu ilginç yolculuk çok güzeldi.

Bu nedenle kilo vermek için alkalik olmak gerektiğini duyduğumda bir denemeye karar yerdim. Yediklerimin %80′ ini çiğ sebzelerden seçerek, Fx 15 ile ilk sekiz günde 4,5 kilo verdim. İşte o noktada gerçekten yaşam tarzımı değiştirme kararım aldım. pH dengeli yeşillik içeceklerimi bir ay içtikten sonra daha da rahatladım ve eklem ağrılarım azaldı, enerji seviyem de son derece arttı. Ön iki haftanın sonunda Fx15′ in de sayesinde 25 kilo vermiştim, Şimdi ise, 22 ayın sonunda verdiğim kilo toplamı 69! Bu programın diğer faydalarını da yaşadım: Örneğin, saç rengim koyulaştı ve kendiliğinden dalga-lanmaya başladı. Artık kilomu saklamaya ihtiyacım olmadığından yeni kıyafetler aldım ve şimdi 42 beden kıyafetler giyebüiyorum, Fx15 sayesinde XXL’ dan L’ a düştüm.

Shelley Young’ un tariflerini kullanarak, insanlara çiğ yiyecek yemenin ne kadar iyi olduğunu gösteren “yemek pişirmeme” kursları veriyorum. Dokuz yaşındaki. torunum bana yediklerinin sağlıklı olup olmadığını soruyor. Yemek seçimlerinde onu yönlendirmeye çalışıyorum. Ve biliyorum ki, o büyürken bunun sonuçlarım görebilecek kadar yakınında olacağım!

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları