Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Hızlı Zayıflamaya Yardımcı Tavsiyeler

Bu yazı 07 Ağustos 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Şimdi aşağıdaki alıştırma için kendinize 10 dakika zaman ayırın. Bu alıştırma kendinizi ideal kilonuzla düşünmenize yardımcı olacak.  Bu tavsiyelerle beraber fx15 kapsül kullanmak daha hızlı zayıflamanıza yardımcı olacaktır. Burada da kendinizden mükemmel bir görüntü beklemeyin. Çünkü insanın kendisini ideal kilosuyla gözünde canlandırması ilk başlarda pek kolay değildir. İdeal kiloya ulaşmak için fx15 hapı kullanabilirsiniz. Bu alıştırmayı bugünden itibaren her gün 10 dakika yaptığınızda zihninizdeki görüntünün giderek netleştiğini göreceksiniz.

Şimdi rahat bir şekilde uzanın ya da oturup gözlerinizi kapatın ve hayal gücünüzü kullanarak tekrar ideal kilonuza geldiğinizi düşünün. Kendinizi en çok giyinmek istediğiniz kıyafetinizle bir aynanın karşısında hayal edin. Aynanın karşısında hareketler yaparak, dönerek bedeninizi algılayın. Yüzünüzü algılayın. İdeal kilonuza geldiğinizde yüzünüz nasıl görünüyor? Göz çevreniz nasıl görünüyor?

Hızlı zayıflamaya yardımcı tavsiyelerYanaklarınız ve çeneniz nasıl görünüyor? İdeal kilonuza geldiğinizde boynunuz nasıl görünüyor? Bu size nasıl bir duygu veriyor? Şimdi sırayla devam edin ve teker teker bedeninizin bütün ayrıntılarını algılayın. Üst kollarınızı, alt kollarınızı, gövdenizi, belinizi, kalçalarınızı, üst bacaklarınızı ve ayaklarınızı algılayın. Bölgesel olarak kilo vermek isteyenler fx15 kapsül kullanmalıdır.

Normal yemek yiyen ve ideal kilosuna gelmiş biri olarak normal bir gününüzü nasıl geçirdiğinizi düşünün. Acaba nasıl giyiniyorsunuz? Ne tür aktivitelerde bulunuyorsunuz? Diğer insanlarla nasıl temasa geçiyorsunuz? Eğer sizde ideal kilo‘ nuza gelmek istiyorsanız fx15 kapsül kullanın.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları