Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

İncelmeyi Destekleyen Fx15 Kapsülü

Bu yazı 08 Aralık 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Zayıflamak için bir çok diyet yöntemleri öne sürülüyor. Bir zamanlar gündemde en çok konuşulan protein diyeti uygulanmaktaydı. Fakat artık fx15 zayıflama kapsülleri konuşulmaktadır. Fx15 kapsülleri sayesinde kilo vermek mümkündür. Forma girmek için mutlaka beslenmenize dikkat etmelisiniz.

Araştırmalar sonucunda fx15 kapsüllerinin çok faydalı bir ürün olduğu anlaşılmıştır. Fx15 yosun hapları ile tüm tedaylı bilgileri yazı içerisinde bulabilirsiniz. Son zamanlarda kilo yüzünden psikolojik sorunlar yaşayan kişi sayısı artmıştır. Bu sorunlardan sizleri fx15 kapsülleri ile kurtaracağız.

Ve eğer yeni işlevsellik, henüz yazılmamış olan veya yüklenemeyen yazılımlara gerek duyuyorsa, o yazılımı kendiniz yazmak için çok daha fazla anlamak zorundasınız demektir. İnsan vücudu, bu bağlamda yeni bir yazılımın yüklenemeyecegi bir bilgisayara benzer çok kullanışlıdır, fakat bu kullanışlılığın, mevcut kullanışlılığı ortaya çıkartan yöntemlerle genişletilmesi mümkün değildir.

Dolayısı ile, ister kalori kısıtlaması (Calorie Restriction  CR), ister vücudu kandırarak açlık çekmekte olduğuna inandıran ilaçlar, isterse aynı anahtarı açan genetik değişikliklerle olsun, gıda algılama yoluna müdahale etmek sureti ile yaşam süresinin bir miktar uzatılabileceğine emin olabiliriz.

Bir iki paragraf önce söylemiş olduğum gibi, bu tavanın çok yüksek olmadığını, belki iki veya üç yıllık bir uzatmanın ancak sağlanabileceğini düşünüyorum; meslektaşlarımın bazıları bunun yirmi otuz yıl kadar olabileceğini düşünüyor, ama bu da neticede bir tavandır. Ne kadar çok çalışırsak çalışalım, bu tür yöntemler kullanarak yaşamın süresini o sabit uzatma miktarından daha fazla uzatmayı asla başaramayacağız.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları