Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

İştahı Kontrol Altına Alın

Bu yazı 13 Ağustos 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Fx15 zayıflama hapları sayesinde forma gireceksiniz. Peki bu nasıl olacak o kadar diyet yapmanın spor yapmanın faydası olmadımı da Fx15 hapının mı faydası olacak diyen kişilere cevap veriyoruz. Fx15 yosun hapı içerisinde bulunan yağ yakıcı özellik ve metabolizmayı hızlandırıcı madde ve tamamen bitkisel doğal şekilde hazırlanmış olan Fx15 hapının içeriğini bu şekilde anlatmış bulunuyoruz. Diyet yapmaya gerek kalmadan düzenli şekilde kilo vereceksiniz. Sadece ve sadece düzenli kullanmaya özen gösteriniz. Ayrıca Fx15 kapsülleri ile zamanınızı da boşa harcamamış olacaksınız.

İyot eksikliği çocuklarda önlenebilir zekâ geriliğinin en önemli nedenidir. İyot eksikliğinin en ağır ve yaygın olduğu bölgeler günev amerika’da and dağlan, papua yeni gine gibi okyanus adaları, tibet, orta afrika, ganj nehri vadisi, kuzey çin olarak sayılabilir. Alp dağlan ve kuzev amerika’daki göllerdir.Yöresi halkları ise yılar önce iyot eksikliğinden kurtulmuştur.

Ticaretin yaygınlaşması ve özellikle vvho’nun ve son yıllarda who, unicef ve ıccıdd’nin (“ınternational council for control of lodine deficiency disorders ortak yürüttükleri projelerle bu bölgelerdeki iyot eksikliğinin yaygınlığı ve ağırlığı farkedilir ölçüde azalmaktadır. Zengin avrupa kıtasında da, ağırlığı bu derecede olmamakla birlikte iyot eksikliği devam etmektedir. Fx15 sayesinde diyet yapmadan kilo verme en güzeli de bu işte sıkıntıya girmenize gerek kalmadan zayıflayacaksınız.

Tuzların zorunlu iyotlanmadığı bu bölgelerde eğitimle, gebeler ve yenidoğanlar başta olmak üzere taramalarla sorun aşılmaya çalışılmaktadır. Türkiye’de doğu ve batı karadeniz’in yüksek yerleşim yerlerinde, iç ege’de, yer yer doğu ve güneydoğu anadolu’da, göller yöresinde iyot eksikliği guatrı endemiktir (bir bölgede halkın % 10’u veya daha fazlasında guatr varsa orada guatrın endemik olduğu söylenebilir) Sofra tuzunun iyotlanmasmdan sonra bu insidansta hızla azalma beklenmektedir.8″‘” bireyler arasında iyot eksikliğine adaptasyon yeteneğinde farklar vardır. Aynı yörede yaşayan ve aynı miktarlarda iyot alan insanlarda iyot eksikliğinin klinik tablosu farklı derecelerde gelişmektedir.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları