Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

İyiki Varsın Fx15

Bu yazı 09 Kasım 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Bir çok yöntemi deneyip fakat kilo veremeyen tonlarca insan vardır. Neden kilo verilemiyor olabilir. Buna göre bunun temel nedenleri olabilir. Dengesiz beslenmek sağlıksız yiyecekler ile kilo vermeyi başaramayabilirsiniz. Fakat daha  başarılı fx15 kapsülleri ile kilo verebilirsiniz. Sağlıklı ve başarılı şekilde zayıflamanız mümkündür.

İdeal kiloya ulaşmak için öncelikle fx15 kapsüllerini dengeli bir şekilde kullanmaya başlamalısınız. Düzgün fiziğe fx15 hapı ile gelmek mümkün olup sağlıklı zayıflanabilir. Besinlerin protein kalitesini değerlendirme yöntemleridir. Herhangi bir besin veya diyetin protein kalitesi iki şekilde ölçülebilir. Biyolojik değerlendirme, kimyasal analiz, biyolojik değerlendirme proteinin biyolojik değerlendirmesinde çeşitli yöntemler geliştirilmiştr.

Kilo almaya neden olan yavaş metabolizmaya fx15 yosun hapı yardımcı olacaktır. Sağlıklı kilo verimi sağlayabilirsiniz. Doğal bitkisel ve sağlam kilo vermek için piyasadaki en temiz kapsüldür.

Proteinin elverişlilik oranı (protein effıciency ratioper) Bu yöntemde, büyümekte olan insan veya laboratuvar hayvanı proteini belli olan diyetje bir süre beslenir. Belirli zaman içinde insan yavrusunun veya hayvanın kazanmış olduğu ağırlık, alınmış olan protein miktarına bölünür. Çıkan değer o proteinin elverişlilik oranını verir.

İyi kalite proteinin elverişlilik oranı yüksektir. Örneğin; yumurta proteinin elverişlilik oranı 4, buğdayın ise 2.9’dur. Proteinin biyolojik değeri (bd) nitrojen dengesi araştırması ile çeşitli kaynaklardaki proteinlerin biyolojik değerleri bulunmaya çalışılmıştır. Vücutta biriken proteinin biyolojik değeri (b.d.) = Emilebilen protein bu yöntemde proteinlerin sindirilme durumları dikkate alınmamıştır.

Net protein kullanımı (net protein utilizationnpu) genç laboratuvar hayvanları belirli süre protein miktarı belli diyetle beslenip bu süre içinde vücutlarında topladıktan protein miktarı ölçülür. Analizlerde diyetteki protein ve hayvanın vücudundaki protein toplamı, toplam azot olarak tayin edilir.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları