Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Kalıtsal Obezite İçin Fx15 Kapsül

Bu yazı 25 Temmuz 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Yeni doğan her bebek tektir. Milyonlarca insan arasında aynı genlere ve aynı anatomik yapıya sahip bir başkası yoktur. Bu büyük farklar yüzünden Lincoln ve Hitler’i, Gandi ve Landru’yıı tanıdık. Aynı şekilde değişik insanların benzer davranışlarda bulunması, aynı tipe dahil olmalarıyla açıklanır. Bir zamanlar doktorlar, dış görünüşlerine (zayıf ya da şişman) ya da huylarına (sinirliyumuşak) dayalı bir sınıflandırma sistemi kullanırlardı. Hipokrat insanları kaslarına, huylarına, safralarının rengine göre sınıflandırır ve öğrencilerine bir teşhiste bulunmak için vücudun yapısını gözlemlerini öğütlerdi. Vücut yapısı yağlı olanların Fx15 kullanmaları tavsiye edilmiştir.

Kısa süre önce ortaya çıkmış bir bilim olan Andokrinoloji (İç salgı bezleri bilimi) bize insan sınıflandırmasında yeni bir yöntem getirdi. Sadece son 50 yıldır iç salgı bezlerinin bir takım sırları öğrenilebildi. İç salgı bezlerinin hormon adını alan salgıları kişilerin nörolojik ve fiziksel tiplerini belirlediğine göre, bu yeni bilim bize en bilimsel sınıflandırma olanaklarını sunuyor. Obezite bazen yeni doğan çocuklarda da görülür. Fakat çocuklarda Fx15 kullanılamaz. Bu şişmanlık genellikle kalıtsaldır. İleri yaşlarda hala verilemediyse Fx15 zayıflama hapı yardımı ile verilebilir.

Bu iç salgı sistemlerinin bütün esrarları çözülememiş olmasına rağmen, kişilerin gelişmelerine yön veren iç salgılara göre sınıflandırabileceğini biliyoruz. Kişiler, aileler, hatta ırklar ve milletler kendilerini diğer gruplardan ayıran ve özel niteliklere sahip olmalarını sağlayan iç salgı özellikleri gösterirler.

Kalıtsal obezite için fx15 kapsül

Vücudun bazı esrarengiz durumlarına iç salgılardaki dengesizliğin neden olduğunu biliyoruz. Kişinin yaşayabilmesi, canlı dokuları uyaran ve güçlü hormonlar sağlayan iç salgı bezlerinin sağlıklı çalışmasına bağlıdır. Eğer bir kişi bez yetersizliğinden şikâyetçiyse, bazı doktorlar yapılacak tek şeyin hormon tedavisi olduğunu düşünürler. Eğer bu tedavi umulan sonucu vermezse bu doktorlar Andoktrinolojiye (iç salgı bezleri bilimi) bütün ilgilerini kaybediyorlar. Haksız oldukları nokta, insan vücudunun en önemli iç salgı bezi olan karaciğeri tamamen ihmal etmeleri ve bez rahatsızlıklarının, hastanın karaciğeri normal işleyişine yeniden kavuşturduğunda yok olacağını anlamamalarıdır.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları