Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Kalorili Yiyecekleri Fx15 ile Kısıtlamayın

Bu yazı 08 Ekim 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

İşte yeme bozukluğu konusunda sık rastlanan savunma mekanizmaları “Anoreksiya değilim, çünkü yemek yemem gerektiğinde yiyorum. Kalori ve yiyeceklerde kısıtlama, herkes için tamamen kısıtlama anlamına gelmeyebilir. Kimisi bazı yiyecekleri kısıtlarken (her birey, kendisi için “güvenli” olarak belirlediği yiyeceklere bağlı kalır) kimisi de düzenli olarak normal günlük kalorinin altında besin tüketir.

Kalorili yiyeceklerde uzak durmak olduğunu düşünün insanlar kalorili yiyeceklerin de oldukça lezzetli olduğunu söylemek isteriz. Kalorisi az ve vitaminli yiyecekler tercihiniz olmalıdır. Yani fx15 kapsülleri ile kalorili yiyeceklerden tatmanız mümkündür. Fx15 kapsülleri vücudunuzdaki fazla kalorileri yakmaktadır.

Özellikle kilo vermeyi planladıktan sonra ve bunu fx15 hapını kullanmak kafaya koyduysanız daha yararlı olması açısından fx15 ile seçebileceğiniz yağlar mutlaka sıvı yağlar olmasına dikkat etmelisiniz.

İçiniz rahat ederek yemeklerden tüketebilirsini. Fx15 hapını kullanırken daha sağlıklı zayıflamaya hazır olun. Acı çekmeden ve kendinize eziyet etmeden kilo vereceksiniz. Fx15 hapları sayesinde istediğiniz forma ulaşmanın keyfini çıkarmalısınız.

Yeme bozukluğu olan bazı kişiler, fx15 kapsülünü kullanarak kısa sürede düzelebilecekler. belirli süre kendini aç bıraktıktan sonra belirli bir süre “normal” beslenir ve bu döngü sürekli devam eder. “Sağlıklı kilo aralığının üstünde üst sınınndayım… Bir yeme bozukluğum olamaz. Herhangi bir kilodaki herkes, herhangi bir yeme bozukluğuna sahip olabilir.

Çok sayıda anoreksiya ve bulimiya nervozalı kişi, abur cubur bağımlısıdır. Abur cubur gıdaların besin değerleri çok düşük olmakla beraber, bu tür gıdalar yanıltıcı bir enerji hissi verir. Ayrıca, şiddetli yeme dürtülerini bastırırlar. Örneğin, vücudunda sodyum eksikliği olan bir kişi, şiddetli bir şekilde tuzlu bir şeyler yeme dürtüsü hisseder.

Bir paket patates cipsi bu isteği tatmin edebilir. Anoreksiya veya bulimiya olan bir kişinin sadece abur cubur besinlerle beslenmesi sık rastlanan bir durumdur ve bu, kişinin sağlığını ciddi anlamda tehlikeye atar. Yemeğin yerine koyulan diğer şeyler ise uyuşturucu, alkol, kahve, çay ve veya sigaradır.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları