Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Karbonhidratlı Yiyecekler Yerken Uyulacak İlkeler

Bu yazı 12 Ocak 2010 tarihinde admin tarafından gönderilmiştir.

Her defasında Fx15 kullanırken bir çeşit karbonhidrat yiyin. Çeşitli nişasta türlerini karıştırmak iştah açar ve aşırı yememize neden olur. Hoş fx15 bunun önüne geçebilir lakin unlu gıdaları ve hububatı reçel veya şekerle bir arada yemek, midede mayalanmaya neden olur. Şekerli, unlu gıdalar veya reçel ve marmelatla doldurulmuş unlu ürünler yediğimiz zaman midemizin ekşimesi bu yüzdendir. Fx15 sizi diyetle de zayıflatabilir. Nişastalı gıdaları şekerli gıdalarla birlikte tüketmeyin (örneğin tahıl gevreklerini şekerle karıştırmayın). Bal, ekmekle birlikte yenilebilir ama ılık suda eritilip içilmesi çok daha yararlıdır.

Kurutulmuş tatlı meyveler nişastalı yiyeceklerle; ekmek, hububat veya pirinçle yenilebilir. Hububat, ekmek, patates ve diğer nişastalı yiyecekler; et, balık, yumurta veya peynir gibi proteinli gıdalarla birlikte yenilmemelidir. Nişastalı gıdaları yemek için en uygun zaman, sabah 9.00 ila öğlen 13.00 arasındaki saatlerdir çünkü ihtiyaç duyduğumuz enerjinin çoğunu karbonhidratlardan elde ederiz. Bu enerji gündelik faaliyetlerimiz için harcanır. Kolayca kilo alan insanlar, fx15′ i denemeliler. Aşırı şişmanlıktan kaçınabilmek için bu kurala özellikle dikkat etmelidir.

Nişastalı gıdalardan önce sebze salatası yenilmelidir. En iyi salata; lahana, havuç, çiğ ya da pişmiş kırmızı pancar, dereotu, maydanoz, biraz tuz ve baharat içeren salatadır. Fx15 nişastalı gıdalara da optimizasyon etkisi yapabilir. Sebzelerin içinde bulunan enzimler nişastanın sindirilmesine yardımcı olur.

Etiketlemeler: , , , ,

Fx15 yorumları