Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Karın Bölgesinde Yağlanmayı Fx15 Bitirir!

Bu yazı 04 Nisan 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Östrojen fazlalığı durumunda kalça ve bacakları kalın orantısız bir vücut ortaya çıkar. Bu duruma önlem olarak Fx15 diyet hapı kullanmanızda fayda var.Ostrojen hap olarak alınsa da vücut kendi kendine aşırı salgılama yapsa da fazlası kanseri tetikleyebilir. Ostrojen düzeyinin kanda yüksek olması rahim ve meme kanseri için bir risk faktörüdür. Ostrojen fazlalığı yağ dokusunun miktarını artırır. Artan yağ dokusunda daha fazla testosteron östrojene çevrilir, bu da yağ dokusu miktarını daha da artırır.Sonuçta bir kısırdöngü oluşur. Daha fazla östrojen daha fazla yağ; bu da yine daha fazla östrojen demektir. Hücreler uyarılır ve vücutta kadınlık organlarında kanser gelişimi başlayabilir.Östrojen fazlalığı vücudun su ve tuz tutmasına neden olur. Yüz yuvarlaklaşır, el ve ayaklarda şişlik ve ödem gelişir. Östrojen fazlalığı bacak damarlarının tıkanmasına, akciğere pıhtı kaçmasına, safra kesesinde taş oluşmasına ve tansiyonda artışa sebep olabilir.Ostrojen fazlalığının etkileri bu kadarla sınırlı değildir.Kilo artışında önemli bir etkendir ve buna bağlı olan kilo alımlarında Fx15 kapsül kullanabilirsiniz.Fakat bu durum karşısında tedavi için bazı takviyeler kullanıyorsanız Fx15 kullanmadan önce  doktorunuza başvurun.

Östrojen yumurtalıklarda üretildiği anda saniyeler içinde bütün vücuda dağıtılır.Erkeklerde östrojen testosteron ile dengede olduğunda metabolizmayı olumsuz etkilemez. Ama bu denge bozuldukça erkekler kas yapıcı, yağ yakıcı hormonlarının etkisinden mahrum kalırlar. Erkeklerde memeler büyür, karın bölgesi yağlanır ve göbek büyümeye başlar, libido azalır. Sperm sayısında ve kalitesinde düşüş olur.Yıllarca kadınlara güvenli diye uygulanan, ilaç firmaları ve doktorlar tarafından yoğun propagandası yapılan hormon terapilerinin göğüs kanserini, kalp krizini, diyabeti ve inmeyi tetiklediği artık biliniyor. Dışarıdan destekli hormonlar da ilaçtır. Tüm ilaçlar toksiktir. Tüm ilaçların yan etkileri vardır.Stres ve ilaçlar östrojen hormon seviyesini düşüren en yaygın iki nedendir.Doğal destek: Meme kanseri, fibroit kist sorunları olan, emziren anneler, âdet öncesi sancısı çeken ve menopoza yaklaşmış kadınlar östrojen artırıcı gıdalardan uzak durmalıdır.Elma, domates, patates, pancar, hurma, greyfurt, kiraz, nar, bezelye, mercimek, havuç, biber, süt ürünleri, yumurta ve zeytin östrojen hormonunu artırıcı besinlerdir.Kavun, portakal, incir, ananas, soğan, lahana, mısır, yeşil fasulye, brokoli östrojen hormonunu azaltan gıdalardır.

Etiketlemeler: , , ,

Bir Yorum bu yazıda: “Karın Bölgesinde Yağlanmayı Fx15 Bitirir!”

  1. Benim vicudum aşırı ostrojen üretiyor.sürekli sağlık sorunları yaşıyordum.Rahmimde sürekli polip oluşuyor.iki defa amaliyat oldum.ve şimdi yine tekrarladı.doktoruma soruyrum neden oluyor diye bilmiyoruz vicut üretir diyo.ne ilaç ne bişey ben ömür boyu amaliyatmı olucam.detaylı bilgileriniz için çok teşekkürler en azından ne yemem ve ne yememem gerektiğini biliyorum artık.

Fx15 yorumları