Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Kelleşmek Hormonal Denge ve Zayıflamak

Bu yazı 21 Ekim 2010 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Saçımız genellikle kendimizi nasıl hissettiğimizi gösterir; karma karışık, şekle sokulması zor, yağlı, kuru veya kırılgan ise bedenimizin içinde bir şeylerin yolunda gitmediğinin bir kanıtıdır. Saç sorunları genellikle karaciğerin süzme işlevini layıkıyla yerine getirememesinin veya bazı ana ve iz elementlerin yetersizliğinin göstergesidir. Karaciğerin performansındaki bu düşüşün nedenlerinden biri fazla kiloların karaciğer üzerine baskı uygulaması olabilir. Eğer ana neden bu ise orjinal Fx15 sizin fazla kilolarınızdan arınmanızı sağlayarak karaciğerinizin rahatlamasına ve düzgün çalışmasına yardımcı olur.

Kelleşenlere söylemek istediğim birkaç söz var: Kelleşmenin nedenlerini ve saç dökülmesini önlemenin yolları hakkında benden yapılması daha basit ve kolay yöntemleri söylememi istiyorlar. Maalesef onları hayal kırıklığına uğratmak zorundayım; kolay bir yol yok. Kelleşme sürecini durdurmaya çalışmak gerçek bir mücadeledir. Eğer gereken zamanı ve enerjiyi harcayamıyorsanız, o zaman yaklaşım tarzınızı değiştirin ve kelleşiyorsunuz diye üzülmekten vazgeçin; yeryüzünde sizin gibi milyonlarca insan var. Durumu ağırbaşlılıkla kabul edin, utanç duymayın ve uzun zamandır uzattığınız son kalan saçlarınızla kelliğinizi saklamaya çalışmayın. Kelliğinize siz ne kadar az önem verirseniz, başka insanların da o kadar az dikkatini çeker. Bir başka teselli unsuru da var; Fransız sosyologların yaptıkları bir araştırmaya göre, kadınlar kelliği erkeklerde hoş ve dost canlısı kişilik yapısıyla özdeşleştiriyor. Kelleşmenizin sizi mutsuz etmesine izin vermeyin.

Nede olsa esas önemli olan kafanızın içidir. Kelleşmek de vücut hormonlarının düzensiz çalışmasıyla alakalı olabilir. Eğer hormon salınımını düzensizleştiren ana neden kilolarla alaklaı ise Fx15 zayıflama ilacı sizin fazla kilolarınızdan kurtularak hormon dengenizi düzeltmenize ve de saç sağlığınızı tekrar elde etmenize yardımcı olabilir.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları