Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Kendinizi Diyet ile Cezalandırmayın

Bu yazı 02 Mart 2012 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Kendnizi kilo veremiyorum diye cezalandırmayın. Çünkü hiçbiriniz cezayı haketmiyorsunuz. Düzenli olarak zayıflayabileceğinize inanmalısınız. Önce fx15 hapı alarak kullanmaya başlamalısınız. Sıkı bir diyete de gerek kalmadan kilo vereceksiniz.

Ayrıca fx15 kapsülleri ile birlikte spor uygulamalarına da gerek duyulmamaktadır. Sporun gösterdiği verimi fx15 fazlası ile göstermektedir. Bu nedenle gerek duyulmamaktadır. Maddi sıkıntısı çekmeden manevi desteği oldukçada fazla olan fx15 yosun hapları mutlaka sizlerin hayatınıza dagirmeli diye düşünüyoruz.

Fx15 zayıflama kapsülü diyet tamamlayıcı‘ nız olacaktır. Mutlaka diyet yaparken kullanılması gerektiğinin kanısındayız. Fakat halen genlerin fonksiyonlarını kontrol eden daha derin mekanizmayı anlamaktan oldukça uzağız. Açıkça belli olmayan anlamıyla bakıldığında ben bu düzenleyici gücün çakralar seviyesinden geldiğini ve bunlann da gözle görülmeyen bedenlerin enerjilerini ilettiğini düşünüyorum.diyet yapmak

Bu sebeple gerçek genetik mühendisliği ruhun ve zihnin yönlerini içermelidir ve bu gerçekleşene kadar daha derinlerdeki dengesizlikler var olmaya devam edecektir. Değişim evresi, çakralardan birinin enerjisi diğer çakranmki ile birleştiğinde genellikle kişinin hayatında bir kriz noktası yaratmakta ve bu da kafa karışıklığına, hüsran ve endişeye yol açmakta, bunlar da özellikle bu tür bir değişikliğe direnç gösterildiği durumlarda karşılığında duygusal ya da fiziksel uyumsuzluk ya da hastalık olarak tezahür edebilmektedir.

Etiketlemeler: , , , ,

Fx15 yorumları