Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

Kilo Dengelerken Fx15 Kapsül

Bu yazı 07 Mayıs 2011 tarihinde eRiL tarafından gönderilmiştir.

Deriz ki, lütfen bu uygulamanın başıyla sonunu birbirine karıştırmayın. Evet, ağırlık dengeleme yeteneğini tekrar elinize geçirdiniz mi, fazla kilolarınız size herhangi bir eksiklik, yoksunluk yaşatmadan, bedeninizin yaşamsal dengelerini sarsmadan… “kendiliğinden” gidecek, zorlanmadan kalıcı olarak zayıflayacaksınız! Ağırlık dengeleme yeteneklerinin kazanılmasında Fx15 form hapı çok önemlidir. Ancak, birkaç gün acıkmayı beklediniz diye “erimeye” başlamayı düşlemenin hiçbir anlamı yok. Aceleci ve yer-siz hayallerin nasıl kırılıverdiğini -belki de bizden daha iyi- bildiğinizi sanıyoruz.Acıkmaya uymanız… -yüzde yüz değil ama- elinizden geldiğince sık olarak uymanız… harcadıklarınızla yedikleriniz arasında haberleşmenin kurulabilmesi, bağlantının oluşabilmesi için vazgeçilmez! Bedeniniz size ihtiyaçlarını haber veriyor… siz olur, söylediklerini dinliyorum, diyorsunuz… işte ancak o zaman “kısa metrajlı bu filmin” öbür ucu gözükmeye, fazla yemenizi engelleyecek bariyerler gelip yerine yerleşmeye başlıyor… ve bedeniniz size tekrar en basit dille, en anla-şılır şekilde “yeter, şimdilik duralım… tekrar görüşene dek ihtiyaçlarım karşılandı” haberini veriyor… Acaba, anlatabildik mi? Diyetlerle, kısıtlamalarla kilo sorunlarını çözmeye kalkışıp, acıkma sinyalini yok edenlerin ağzından sık duyulan “iyi, ama ben doymamı bilmiyorum ki, ne bulursam yiyorum…” sözcüklerinin ne anlama geldiğini, acaba hatırlatabildik mi?Bu problemi Fx15 kapsül ile aşmak mümkündür.

Bir süredir, belki de uzunca bir zamandır yemeğe acıkmanın dışında çeşitli nedenlerle başlama alışkanlıkları kazanmış olmanız sizi biraz zorlayabilir. Sizin için yeni -ama haklı ve gerekçeli- bir davranışı günlük yaşamınıza uydurmaya ve eski alışkanlığın yerine koymaya uğraşırken güçlük çekebilirsiniz.Eğer bu aşamada güçlük çekiyorsanız size yardımcı olacak Fx15 diyet hapını denemelisiniz.

Acıkmaya uymanın pratikte, birbirini tamamlayan iki anlamı var:

  • Acıktığınız zaman kendinize yemek yemek imkânı yaratacaksınız.
  • Acıkmadığınız zaman yememeye dikkat edeceksiniz.

Önce ilkiyle ilgilenelim.
Olur olmaz zamanlarda karnım acıkıyor…… Henüz alışamadım ben bu işe… hiç aklıma gelmeyecek bir saatte bir bakıyorum acıkmışım… acaba mı, deyip kendimi yokluyorum, gerçekten acıkmış olduğumu fark ediyorum… sözün doğrusu her zaman yiyemiyorum…Acıkıp da yemez, yiyemezseniz… yapmak istediğinizi, yani bedeninize “kıtlığın bittiği” mesajını vermeyi geciktirirsiniz.

Etiketlemeler: , , ,

Fx15 yorumları